Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

GRINDŲ AKSESUARAI

Klojant grindis netikėtai susiduriame su problemomis, apie kurias net nebūtume pagalvoję. Tai grindų dangos užbaigimas, sujungimas, tarpų uždengimas, grindjuosčių parinkimas ir pan. Dabar nebereikia laužyti galvos, gaišti daug laiko, ieškant bei derinant įvairius priedus prie pasirinktų grindų.

„Grindų Aksesuarai“ parduotuvėje rasite plačiausią kokybiškų priedų, profilių ir grindjuosčių asortimentą Jūsų grindų įrengimui. Ilgaamžiški pačių žinomiausių gamintojų ir išskirtinai aukštos kokybės priedai tarnaus Jums ir Jūsų grindims. Tereikia pasitelkti fantaziją – įvairių matmenų ir spalvų sujungimo profiliai; įvairių aukščių užbaigimo profiliai; metalinės, MDF ir faneruotos grindjuostės; slenkstukai, laiptų užbaigimai, durų atmušėjai ir kita. Gaminiai yra iš anuodoto aliuminio ir žalvario. Galima rinktis iš įvairių elegantiškų metalo spalvų ir medžio imitacijos. Daug įvairių pritaikymo būdų! Profilius galima pritaikyti buitinėse ir visuomeninėse patalpose. Daugybė pavyzdžių.

Išsirinkite grindis, o mes Jums išrinksime tinkamus priedus!

Žinomiausi pasaulyje prekiniai ženklai: Kueberit (vokiečių kokybė!), grindjuostės Pedross (Italija), grindų įrengimo tradicijos – QuickStep (Belgija).

Salone teikiamos paslaugos: nemokamas prekių pristatymas, grindų/grindjuosčių sąmata.

eliza.radzeviciene@parquet.lt
+370 655 24376

Salono prekės

Durų laikiklis

GRINDŲ AKSESUARAI

STEP CLIP

GRINDŲ AKSESUARAI

Profilis 291

GRINDŲ AKSESUARAI

Profilis PPS Champion 288

GRINDŲ AKSESUARAI

Profilis FCS 788

GRINDŲ AKSESUARAI

Metalinė grindjuostė 930

GRINDŲ AKSESUARAI

Metalinė grindjuostė 945 U

GRINDŲ AKSESUARAI

Metalinė grindjuostė 935

GRINDŲ AKSESUARAI

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku