Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien iki 19 val.

SORTIMENTI

„Sortimenti“ - tai profesionalaus Interjero dizaino ir atmosferos kūrimo namai, turintys 23 metų patirtį.

Viskas nuo klasikos iki moderno.

Kuriame individualų ir viešąjį interjero dizainą: namų, restoranų, kavinių, biurų, viešbučių. Kuriame interjerą nuo pamatų, dalinės apdailos ir iki paskutinės detalės. Poreikiui esant dirbame su „smart home" sistemomis.

Mes esame garsiausių pasaulyje audinių gamintojų: Christian Fishbacher, Kobe, Clarke & Clarke, Wind, Giardini,- atstovai Baltijos šalyse. Dirbame su mažmenine ir didmenine prekyba.

Salonas siuva ir gamina visų tipų užuolaidas. Siūlome motorizuotas užuolaidas, romanetes, roletus, širmas, o taip pat siuvame staltieses ir lovatieses. Prireikus keičiame baldų audinius.

Čia rasite aukščiausio lygio sieninių dangų iš akmens, medžio, odos, šilko, lino, kaviaro ir visko ką galite isivaizduoti. Dar turime įvarių popierinių tapetų iš Amerikos ir Europos.

Christian Fischbacher'io dėka turime galimybę pagaminti įvairiausių formų ir dydžių kilimus. Naujausios kiliminių dangų kolekcijos iš Suomijos.

Kuriame baldus ir užsakome šviestuvus pagal individualius užsakymus.

Mus rasite baldų ir interjero centro „Domus Galerija 2 aukšte!

sortimenti@icloud.com
+370 685 38911

Salono prekės

Audinių kolekcija

SORTIMENTI

Audinys BENU SPLASH

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Tapetai

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Kilimas

SORTIMENTI

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku