Darbo laikas

Pirmadienis: -
Antradienis: -
Trečiadienis: -
Ketvirtadienis: -
Penktadienis: -
Šeštadienis: -
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

ALSOTANA

Daugiau nei 15 metų patirties baldų projektavimo ir gamybos rinkoje suteikė mums galimybę pasiekti svarbiausią tikslą – klientai didžiuojasi mūsų baldais. Esame vieni didžiausių nestandartinių korpusinių baldų gamintojų Lietuvoje. Projektus įgyvendiname ne tik nacionaliniu lygmeniu, bet ir tarptautinėje rinkoje. Plėtojame bendradarbiavimą su verslo klientais Danijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose užsienio valstybėse.

Baldus gaminame nuosavoje didelėje gamybinėje bazėje. Jos įspūdingas 7 000 kv. m. plotas, pažangiausios technologijos, nuolatos modernizuojama įranga ir išskirtinių kompetencijų personalas užtikrina net ir pačių sudėtingiausių projektų savalaikį bei kokybišką įvykdymą. Optimalus didelių gamybinių pajėgumų ir aukštos kvalifikacijos specialistų derinys leidžia mums atsižvelgti į visus verslo klientų poreikius ir pageidavimus.

Įgyvendindami projektus pagal individualius klientų poreikius, visais atvejais deriname tris svarbiausius elementus – kokybę, funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Esame tvirtai įsitikinę, kad geri baldai privalo būti aukštos kokybės, puikiai atlikti jiems numatytas funkcijas ir pasižymėti stilinga estetika.

Patre@alsotana.lt
+37065342503

Pirmas aukštas

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku