Vasaros „laukiamiausieji“ – laukui skirti sėdmaišiai ir pufai – jau DESIGN+ salone!

2022.06.07

 

Daniški vidaus bei lauko sėdmaišiai ir pufai „SACKit“ – tai laisvė turėti komforto jausmą ten, kur jo trokštate! Jų gobelenas impregnuotas nuo drėgmės, todėl jiems nebaisios lietuviškos vasaros su lietumi ir rūko skraiste. Be šios ypatingos savybės, jie dar yra ir tokie stilingi, kad verti savo vietos ne tik jaunuolio ar vaiko kambaryje, tačiau ir svetainėje. Galite rinkitės iš šiuo metu salone esančių modelių ir spalvų pasiūlos https://designplus.lt/baldai/sedmaisiai.html arba atvykti į saloną ir gyvai apžiūrėti visą audinių paletę (salonas įsikūręs pirmame galerijos aukšte).

Kad jūsų terasa ar balkonas taptų dar funkcionalesni, prie apvalių pufų gamintojas siūlo ir padėklus iš medžio, kuriuos uždėjus ant pufų, jie virsta staliukais. Padėklus galima rinktis iš trijų spalvų: šviesiai ar tamsiai rudos ir juodos.

Apžiūrėkite, prisėskite ant šių sėdmaišių ar pufų salono ekspozicijoje ir liksite sužavėti jų aptakios formos, sėdėjimo komforto ir spalvų įvairovės. Modernūs ir funkcionalūs „SACKit“ lauko baldai taps jūsų terasos ar balkono puošmena!

Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais