Gero dizaino kolekcija THONET salone Barselona living

2024.07.10

“Barselona living” salonas pristato istorinį prekės ženklą THONET, kuris yra vienas seniausių baldų gamintojų pasaulyje, gyvuojantis nuo 1819 metų. Norime atkreipti dėmesį, kad “Barselona living” salonas vienintelis Lietuvoje turi bendradarbiavimo teises ir siūlo tik originalius gaminius, atitinkančius THONET patentus ir aukščiausius kokybės standartus, kuriuos garantuoja šio gamintojo sukaupta patirtis, kruopščiai atrinktų medžiagų naudojimas ir darbuotojų žinios bei meistrystė. Garsių avangardo architektų, tokių kaip Marcel Breuer, Mart Stam, Ludwig Mies van der Rohe, Le Corbusier ir Charlotte Pérriand projektuoti gaminiai įėjo į dizaino istoriją savo novatoriškumu ir išliko geidžiami iki šių dienų. Gamyboje naudojamos specialios plieno ir medžio lenkimo technologijos yra šio prekės ženklo vizitinė kortelė.

Šiandien ir praeityje THONET baldai buvo daugelio žmonių visame pasaulyje gyvenimo dalis. Vieni juos vertina kaip klasiką su istorija, kiti kaip nesenstančias dizaino ikonas, turinčias kolekcinę vertę, o jaunesnės kartos žmonės suvokia THONET originalų stilių ir kultūrą. Daugeliui tai yra daugiau nei vien interjero dizaino objektai – veikiau žinomos kultūros vertybės, kurios yra nesenstančios, labai vertinamos bei paveldimos iš kartos į kartą.

THONET siūlo ne tik klasika tapusius dizaino objektus, bet ir platų spektrą šių dienų garsių dizainerų projektuotų baldų, kurie plačiai naudojami kavinėse bei restoranuose, susitikimų ir bendradarbiavimo erdvėse ar privačiuose apartamentuose visame pasaulyje.

Gero dizaino kolekcija THONET salone Barselona living
Gero dizaino kolekcija THONET salone Barselona living Gero dizaino kolekcija THONET salone Barselona living

KITI ĮRAŠAI