Bed & sleep ir OEKO-TEX® MADE IN GREEN

2024.02.23

Vartotojai šiais laikais pageidauja vis daugiau informacijos apie gamybos procesą, o ir įmonės tampa vis atviresnės ir skaidresnės. Bėda tame, kad klausytis ilgų pasakojimų apie nuobodžius gamybos procesus nebūtų įdomu, net jei tai susiję su veiklos etiškumu, ekologija ir sąmoningumu. Šią problemą išsprendžia sertifikavimas ir specialių ženklų suteikimas – pamatę ženklą vartotojai žino, kad produktas atitinka tam tikrus standartus.

Vienas tokių ženklų yra OEKO-TEX®. Jį daugeliui teko regėti ant įvairių tekstilės gaminių, tačiau ne visi žino, ką jis iš tikrųjų reiškia. Šį ženklą galite pamatyti ir ant mūsų parduotuvėje siūlomų Tempur® čiužinių ir pagalvių. Prioritetą visada verta skirti būtent šiuo ženklu pažymėtiems gaminiams – juk čiužiniai tiesiogiai liečiasi su jūsų oda miego metu.

Visi TEMPUR® Pro kolekcijos čiužiniai yra pirmieji mūsų gaminiai OEKO-TEX® su etikete MADE IN GREEN. Kiekvienas čiužinio ir pagalvės komponentas buvo išbandyti pagal OEKO-TEX® standartus.

STeP by OEKO-TEX® sertifikatas patvirtina, kad mūsų produkcija atitinka aukščiausius standartus socialiai atsakinga ir aplinką tausojanti gamybos procesus ir įsipareigoja gerinti ilgalaikę sveikatą ir visos gamybos grandinės saugumą.

KITI ĮRAŠAI