Simetria pristato FLOS gamintojo naujieną - Black Flag apšvietimo sistemą

2024.07.05

Garsaus dizainerio Konstantin Grcic kūrinys - Black Flag, tarsi galinga, minimalistinė skulptūra - funkcionalus bei įspūdingo dizaino elementas, galintis išsiplėsti net iki iki 3,5 metro nuo sienos ir suteikti apšvietimą bet kurioje erdvėje. Šviestuvas lengvai stumdomas ir lankstomas.

Black Flag apšvietimo sistema yra puikus pasirinkimas darbo aplinkai. 

Itin diskretiškas ir funkcionalus šviestuvas, skirtas naudoti tiek namuose, tiek biure, pasižymintis vizualiniu komfortu, skirtas naudoti darbo vietoje. Jis tolygiai apšviečia visus darbinius paviršius, kurių minimalus lygis yra 500 lx. Tai tobula netiesioginė šviesa atmosferai sušvelninti ir kontrastams sumažinti.

„Black Flag“ komplektuojamas su pagal užsakymą sukurtu tiesioginiu apšvietimu, sudarytu iš 42 atskirų šviesos blokų viename profilyje. Kiekviename įrenginyje yra specialus simetriškas lęšis su 20º kampu, kuris yra blizgus viduje, kad sumažintų akinimą ir matinis išorėje. 

•    Gali būti prijungtas iš šviesos taško arba per IEC kištuką

•    Spalvos temperatūra 2700K

•    CRI 90

•    Jutiklinio skydelio valdymas ant lempos svirties: 1 – įjungimo-išjungimo ir aukštyn/žemyn pritemdymas sujungtas su integruotu mygtuku

KITI ĮRAŠAI