Sancal ir Thonet dizainerių naujienos Barselona living salone

2023.09.28

Visų verslų, kurie turi ilgalaikę viziją, tikslas – ekonominė nauda. Tačiau „Sancal“ taip pat labai svarbu sukurti nepaprastą kūrybinį potencialą – keisti kasdienybę, dizainu peržengti gyvenamosios vietos ribas. „Sancal“ projekte – nenutrūkstamas idėjų srautas, todėl jis nesibaigia ir yra išsaugojęs pirmosios dienos įspūdį bei nekonformistinį etosą. „Sancal“, kaip žinomas projektas, trokšta toliau plėtoti savo identiškumą. „Projektuojame harmoningus gaminius, pasižyminčius aiškiu identiškumu, tačiau juos galima personalizuoti, nes žmonių įvairovė yra neišmatuojama. „Sancal“ dizainas ypatingas, visai nepanašus į tradicinį, jo neriboja tobula aplinkos darna; tai šiuolaikinis stilius, nepavaldus laikui, eklektiškas. Su juo kintame ir mes. Mūsų nuostata – projektuoti gaminius, kurie eitų pirmyn kartu su mumis, teiktų vertę ir leistų kurti asmeniškas, išskirtines erdves. Trokštame prisidėti protingai kurdami namus, atvirą ir draugišką aplinką, kurioje galime nevaržomai augti. Mūsų nuomone, viešosios erdvės turi būti malonios, tokios, kuriose jaustumės kaip namie.“ 

https://www.barselonaliving.lt/gamintojai/sancal

THONET – vienas žymiausių vardų baldų gamybos pasaulyje. Įkurta dar 1853 m. „Gebrüder Thonet" iš esmės pakeitė vokiečių baldų dizaino istorijos kryptį, sukūrė unikalią sėkmės istoriją, kuri tebesitęsia ir toliau. Kompanijos įkūrėjas, nagingasis stalius Michael Thonet išrado ir pritaikė tuo metu visiškai naują medžio apdirbimo techniką: garų pagalba jis pirmasis išmoko lenkti ir formuoti uosio masyvą, o iš gautų plastiškų formų konstruoti  originalios išvaizdos baldus. Modulinis konstrukcijos principas ne tik lėmė gerokai mažesnius transportavimo kaštus, bet ir galimybę organizuoti serijinę gamybą, kas devynioliktojo amžiaus viduryje sukėlė tikrą baldų pramonės revoliuciją. Vienas žymiausių visų laikų THONET kūrinys – 1859 m. sukurta kėdė No.14, taip pat žinoma „Vienna Coffee House" vardu, beje THONET meistrų gaminama ir šiandieną.

Šiandien kaip ir prieš kelis šimtus metų THONET kuria inovatyvius, išliekančius produktus, kuriuos charakterizuoja ne įnoringi mados vėjai, o nepriekaištinga kokybė, klasikinė estetika ir gilus šiuolaikinio kliento pajautimas.

KITI ĮRAŠAI