Salone Vip zone eksterjero ir interjero naujienos jau laukia jūsų!

2024.04.03

Aria baseinas pelnė populiariausiojo titulą: tai šiuolaikiškas stilius ir patogumas aukščiausiame lygyje! Daugiasluoksnis apšiltinimas, Tri-X™ vandens filtracija, pažangios technologijos ir tai dar ne viskas: ARIA modelis talpina unikalią masažinių purkštukų kompoziciją, tarp kurių galingas Moto-Massage™ DX purkštukas.                   

"AVANTI – tai įrodymas, kaip dizainas, funkcionalumas ir įperkamumas gali derėti viename nepaprastame akcente.Pavadinimas „AVANTI“ reiškia progresą, atspindintį naujovišką stalo dizainą, leidžiantį jį išplėsti tiksliai pagal jūsų poreikius.Dėl išskirtinės, bet minimalistinės išvaizdos šis stalas gali papildyti bet kurią kėdę arba būti derinamas su AVANTI suoliuku.AVANTI stalas sukurtas pagal modulinį pobūdį, kai trys iš anksto nustatyti ilgiai gali sudaryti atskiras lenteles arba būti pritaikyti bet kokiam ilgiui naudojant vieną ar daugiau plėtinių rinkinių. Šis lankstumas palaiko įvairius susitarimus, nuo jaukių kavinių stilių iki didesnės grupės.AVANTI stalo ir suoliukų rėmai sudaryti iš milteliniu būdu dengtų juodo plieno vamzdžių, sujungtų jungtimis, užtikrinančiomis nepaprastą stabilumą ir lengvą surinkimą. Tvirtos AVANTI kojelės yra papildoma detalė, patobulinanti dizainą.Stalviršiai galimi iš termo uosio arba pušies (FSC® – FSC C153404), užbaigiant modulinę konstrukciją.AVANTI valgomojo stalai yra sertifikuoti ES ekologiniu ženklu."


Frido yra puikus STERN gamintojo lauko baldų, terasos akcentas: serviravimo vežimėlis su dviem tikmedžio lentynomis ne tik suteikia pakankamai vietos gėrimams bet užkandžiams, bet ir stebina praktišku butelių laikikliu apatinėje lentynėlyje. Ratukai suteikia patogų vežimėlio naudojimą.


KITI ĮRAŠAI