Prabangaus krištolo stiklo naujienos DESIGN+ salone

2021.07.26

DESIGN+ salonas pristato prabangaus krištolo stiklo naujienas iš „NUDE“ gamintojo. Tai aukščiausios kokybės taurės, stiklinės, grafinai, vazos ir dubenys Jūsų namams ar dovanai. Juk išskirtiniam klientui – išskirtiniai ir interjero aksesuarai! 

„NUDE“ kompanijos gaminamas krištolas – naujausios kartos, be švino. Modernaus dizaino taurėse ar stiklinėse išryškėja geriausios gėrimo savybės. Tokie gaminiai – tai duoklė prabangioms medžiagoms ir minimalistinėms geometrinėms formoms. Šio gamintojo grafinai ar dekanteriai – tai mados vėjams nepavaldūs indai, o išskirtinės vazos ar dubenys – solidžios dovanos idėja. 

Žymiosios Turkijos stiklo kompanijos „NUDE“ istorija prasidėjo dar 1935 metais, o „antrąjį kvėpavimą“ ji įgavo 2014 metais, kuomet savo pagrindine kryptimi pasirinko modernų gyvenimo būdą reprezentuojančią produkciją bei bendradarbiavimą su talentingiausiais Europos kūrėjais. Ši, aštuoniasdešimt penkerius metus gyvuojanti ir gilias tradicijas turinti kompanija, garsėja labai plačiu asortimentu, išskirtine kokybe ir solidžia tarptautinių apdovanojimų kolekcija.

info@designplus.lt 

+370 699 84511

Daugiau prekių galite rasti : https://www.domusgalerija.lt/salonas/design

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais