Paolo Vernier kolekcija INHAUS virtuvės studijoje

2024.05.06

"Paolo Vernier sukurta kolekcija ""Slim"" simbolizuoja lengvumą, judrumą ir subtilumą. Tai universalus ir tvirtas sprendimas privačioms ar viešosioms erdvėms įrengti.

Slim kėdes galima rinktis lauko baldams, pagamintą iš metalo, arba vidaus versijai su sėdyne ir atlošu, pagamintais iš odos, dirbtinės odos arba audinio. Vidaus baldo užvalkalas nuimamas, todėl galima pakeisti sėdynę ir atlošą, išlaikant tą pačią konstrukciją."

"Paolo Vernier sukurtoje kolekcijoje ""Ola"" vadovaujamasi principu ""mažiau yra daugiau"", kuris reiškia, kad reikia pašalinti visus nereikalingus elementus, kad liktų tik tai, kas svarbiausia.

""Ola"" - tai dvi kontrastingos sielos: vienoje pusėje - metalinis vamzdis, kitoje - medinis, metalinis arba paminkštintas korpusas. Šie du pagrindiniai elementai susilieja į minkštas bangas, kurioms būdinga daugybė atspalvių: Šiaurietiški, jei interpretuojami su medžio šiluma, švelnūs, jei apsiūti audiniu ar oda.

Kolekciją sudaro kėdė, fotelis, suolas ir taburetė, kuriuos galima sukrauti vienas ant kito ir kurie tinka naudoti tiek patalpose, tiek lauke.

Ola yra itin universali: ja galima įrengti jaunų žmonių gyvenamąsias erdves ir bendrojo naudojimo patalpas."


KITI ĮRAŠAI