Nolte tvarus dizainas

2023.02.20

Nolte vadovaujasi tvarumo filosofija – gaminant siekia tausoti gamtos išteklius, išlaikyti orą ir vandenį švarų. Nolte virtuvių gamintojams tvarumas nėra tik mada – tai tvirtas požiūris ir ilgalaikė strategija, kurio lakomąsi visose gamybos grandinėse, siekiant išlaikyti pagarbą gamtai ir visai supančiai aplinkai. Naudojamos moderniausios filtrų sistemos, pakuotės gaminamos iš nekenksmingų aplinkai medžiagų. Nolte remia tvarią miškininkystę ir yra sertifikuota PEFC ir FSC sertifikatais.

Jei norite įsitikinti, kad įmonės veikloje naudojama mediena yra kokybiška ir ekologiška, vienas iš patikimiausių būdų tai padaryti – PEFC ir FSC sertifikatai. PEFC – didžiausia pasaulyje miškų apsauga ir tinkamu miškų naudojimu visose tiekimo grandyse besirūpinanti organizacija. PEFC sertifikatas užtikrina, kad mediena, naudojama įmonės veikloje, yra aukštos kokybės, atkeliauja iš subalansuoto ir tvariai ūkininkaujamo miško bei atitinka visus tarptautinius standartus. Tuo tarpu FSC sertifikatas įrodo, kad įmonės vykdomas miškų tvarkymas atitinka griežtus FSC atsakingo miškų valdymo reikalavimus. Šis sertifikatas suteikiamas produktams, gaunamiems iš aplinkai tinkamo, socialiai naudingo ir ekonomiškai perspektyvaus pasaulio miškų tvarkymo.

-99% gamybai naudojamos medienos atkeliauja iš sertifikuotų, tvariai tvarkomų miškų ūkių.

- medžiagų transportavimui planuojami kuo trumpesni maršrutai, išvengiant nereikalingos trašos.

- naudojama energija gaunama iš atsinaujinančių, ekologiškų energijos šaltinių.

- remiant ir skatinant miškų atsodinimą, gamintojai kompensuoja CO2 emisiją bei užsitikrina klimatui neutralios įmonės vardą.

- gamykloje naudojami energiją taupantys sprendimai, tokiu būdu sutaupant daugiau nei 50% ankščiau sunaudojamos energijos.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais