Naujienos INHAUS virtuvės studijoje

2024.04.03

HÄCKER SYSTEMAT -

"VIRTUVĖ, ŽAIDŽIANTI KONTRASTAIS

Sienelėms ir virtuvės salai kontrastuoja pakabinama spintelė su lentynų elementu ir sieninės spintelės su įrėmintomis stiklinėmis durelėmis, kurios yra atitolintos ir sumontuotos ant vulkaninio ąžuolo apdailos sieninės plokštės.

UNIKALUS ""WOW"" EFEKTAS

Pramoninio plieno struktūra yra neatkartojama ir unikali. Kiekviena jų apdirbama rankomis, atliekant sudėtingą apdailą. Specialia braižymo technika sukuriamas unikalus paviršius, todėl nė vienas fasadas nėra vienodas, visada gausite individualų, vienetinį gaminį, kuris nebus atkartotas.

Naudojamo vulkaninio ąžuolo tekstūra suteikia virtuvei nepakartojamo žavesio, o šį įspūdį dar labiau pabrėžia tamsiai pilkas grūdėtos medienos atspalvis ir juodos durelių bei ištraukiamų spintelių rankenėlės.

 LED apšvietimas į virtuvę ir gretimą gyvenamąją erdvę įneša pakankamai šviesos ir kuria įdomius akcentus, be rankenų ištraukiami stalčiai puikiai įsilieja į bendrą vaizdą, o juodas cokolis ir plonas stalviršis gražiai dera su šlifuotu pramoniniu ištraukiamų stalčių plienu virtuvės saloje."

"Roberto Paoli sukurtą naująją "" Pippi"" kolekciją sudaro kėdės, foteliai ir poilsio kėdės su porankiais, dvi skirtingo aukščio taburetės ir paltų kabykla.

Kolekcija yra itin universali dėl plataus tiek audinio, tiek kėdžių plieninių kojelių spalvų pasirinkimo.Kolekcija ""Pippi"" buvo apdovanota "" Good Design Award 2019"" apdovanojimu, skelbiančiu, kad jos elementai yra vieni geriausių baldų aksesuarų pasaulinėje dizaino scenoje. 2021 m. laimėjo Vokietijos dizaino apdovanojimą."
KITI ĮRAŠAI