Naujienos salone Veneks

2024.04.02

Danų gamintojo Nord Komfort naujiena mūsų salonuose - lova Michelle. Nepriekaištingos kokybės ir dizaino, švelnių formų, jauki ir minkšta tarsi debesėlis, kviečianti maloniam poilsiui ir saldžiausiems sapnams.  140/160/180/200 čiužiniams.  Itin platus audinių pasirinkimas

Italų gamintojo Max Divani pavasario naujiena mūsų salone - sofa Globo. Sofos minkštumą ir dinamišką patrauklumą pabrėžia apvalių formų kontūrai. Sėdynė yra pliušinė ir gili. Akį traukia įmantrus audinio dygsniavimas matomas visame paviršiuje, tad sofa puikiai žiūrisi iš visų pusių. Platus audinių pasirinkimas. Galimi įvairūs išmatavimai.


Aukštesnės kojelės, geometriniai persiuvimai, lankstūs moduliai - visa tai suteikia italų gamintojo sofai Positano šiuolaikiškumo, lengvumo pojūtį. Išieškotos formos suteikia nepriekaištingą sėdėjimo komfortą, o preciziškai suprojektuoti moduliai leidžia sukurti įvairias konfigūracijas,  pritaikant jas prie bet kurios gyvenamosios erdvės poreikių. 

Švelnių, bet išraiškingų formų sofa-lova, kurioje puikiai suderintas sėdėjimo komfortas ir funkcionalumas. Galima rinktis iš kelių tipų kokybiškų čiužinių, tad miegojimas bus toks pat patogus kaip ir lovoje. 


Mūsų salone Domus galerijoje laukia naujai sumontuota kolekcijos "Kali" virtuvė. Tai labiausiai parduodama moderni italų gamintojo Arredo3 virtuvė. Dėl šiuolaikinių elementų, tokių kaip 30° rankena, rankenos profilio atidarymo sistema ir daugybė apdailos detalių, galite ją sukurti tokią, kokios norite. Tai PET ir Fenix, praktiškos naujausios medžiagos, taip pat įvairūs laminatai. Su mūsų dizainerių pagalba „Kalì” virtuvė tampa Jūsų virtuve. 


KITI ĮRAŠAI