MIDJ dizainerių Roberto Paoli ir Franco Poli kūriniai bei kitos naujienos salone Casa bella

2023.09.28
MIDJ baldus kuria derindami stiprųjį know-how ir tarptautinių dizainerių kūrybą. Šis prekės ženklas sukūrė ir pagamino daugiau nei 180 įvairių  stalų ir kėdžių modelių. Jų balduose ergonomija ir dizainas tampa neatskiriama baldo dalis. Italų MIDJ baldai sukurti pildyti jūsų svajones, skatinti jūsų saviraišką ir laisvę. 
Ieškokite šių dizaino objektų https://www.casabella.lt/

Home, a world to live


Apie dizainerius:

1994 m. Florencijos universitete baigęs architektūros studijas, Roberto Paoli specializavosi stiklo lenkimo ir plastiko liejimo srityse.Todėl visai netrukus pradėjo bendradarbiauti su tokiais prekiniais ženklais kaip Fellowes ir Fiam Italia. Būtent ten igytos techninės ir metodinės žinios padėjo jam suformuoti savo dizaino idėją: funkcionalumas ir technologijos turi susilieti su daiktų forma, kuriai visada įtakos turi medžiagos.
Roberto Paoli bendradarbiauja su Artemide, Nemo Cassina, Muranodue, Midj ir Serralunga. Jo gaminiai garsūs visame pasaulyje ir jų rasite Casa bella salone.
Dizainereis Franco Poli 1950 m. gimė Paduvoje. 1977 m. buvo Bernini SPA meno vadovas, 1986 m. dirbo Poltrona Frau, o tais pačiais metais atidarė savo studiją Venecijoje ir pradėjo kviestinio profesoriaus veiklą. 1988–2010 m. jis surengė daugybę dizaino konferencijų daugelyje miestų: San Paule, Kite, Tokijuje, Los Andžele, Meksikoje, Majamyje ir Niujorke. 
Nuo 1995 m. vienas iš jo kūrinių yra eksponuojamas nuolatinėje Denverio meno muziejaus kolekcijoje. 2007 m. laimėjo „DesignX, Australian Design Award“, 2005 ir 2007 m. laimėjo Chicago Athenaeum „Gero dizaino apdovanojimą“. 2008 m. jis buvo konsultuojamas "XXI Compasso D'Oro" su savo kolekcija LOOM.
Jis taip pat yra vienas iš MIDJ dizainerių, kuris sukūrė daygybę išksirtinių kėdžių, o su viena iš jų Oslo siūlome susipažinti Casa bella salone.

KITI ĮRAŠAI