Išskirtinės naujienos vonios kambariui DESIGN+ salone

2021.09.07

Pasitinkant rudenį DESIGN+ salonas pristato dar daugiau naujienų vonios kambariui – tai naujausia išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės produkcija iš Danijos gamintojo „FROST“. Kabliukai, lentynėlės, muilo dozatoriai, WC šepečiai su stovais, veidrodėliai ar veidrodžiai – viskas spindi prabangiu modernumu, minimalistiniu dizainu ir siūlome įvairių spalvų: baltos, juodos, aukso, bronzos ir sidabro bei gali būti matinio ar blizgaus paviršiaus. 

„FROST“ gamintojo vonios aksesuarų dizainas yra gausiai apdovanotas, o jų plati pasiūla leidžia visą vonios kambarį įrengti preciziškai, apgalvojant mažiausias smulkmenas ir visą dizainą formuojant nuosekliai. Tarp šio gamintojo naujienų – prabangūs įvairaus aukščio ir spalvų sensoriniai dezinfekcinio skysčio dozatoriai, tinkantys ne tik namams, bet ir visuomeninėms erdvėms.

DESIGN+ salono vadybininkės Jums padės rasti norimus gaminius plačiame gamintojo kataloge, kurio prekes galite išvysti ir oficialiame gamintojo puslapyje www.frost.dk , o užsisakyti – gyvai salone arba susisiekiant kontaktais: info@designplus.lt +370 699 84511.

DESIGN+ salonas reprezentuoja garsiausių Europos kompanijų interjero aksesuarus bei skandinaviškus baldus. Moderni ir stilinga, išskirtinio dizaino ir naujausias interjero tendencijas atspindinti produkcija skirta virtuvei, valgomajam, svetainei ir vonios kambariui.

info@designplus.lt

+370 699 84511

https://www.domusgalerija.lt/salonas/design

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais