Ispaniškos plytelės x Vives ceramica tvarus dizainas

2023.02.22


Kolekcija skirta įvairioms erdvėms, bei charakteringai atmosferai sukurti. Plytelių stilistika industrinio stiliaus su metalo, cemento, oksidacijos akcentais, kas leidžia sukurti avangardinę atmosferą. Kaip dekorą galima rinktis kolekcijos YURI įvairias išskirtinių formų mozaikos plyteles.

Gamintojas VIVES CERAMICA nuolat siekia diegti technologines ir kūrybines naujoves, tausoti aplinką, tad šios akmens masės plytelės yra pagamintos 90 % iš perdirbtų medžiagų, įskaitant vandenį, žaliavas ir mineralus - kas yra pridėtinė vertė siekiantiems tvarumo, ekologinio sąmoningumo.

Gamintojas savo gamybos procese surenka nuotekas, susidarančias vykstant skirtingiems glazūros (keramikos) valymo procesams. Šiame vandenyje yra daug kietųjų medžiagų turinčios keraminės medžiagos. Šios nuotekos surenkamos į rezervuarus, kad vėliau būtų perdirbamos ir naudojamas šlapio malimo procese kaip žaliava, kad tai taptų gėlo vandens pakaitalu. Gamybos proceso metu taip pat susidaro nesudegintos liekanos, įskaitant miltelinius likučius, kurie išgaunami iš išmetamųjų teršalų filtravimo sistemos. Šie likučiai apdorojami purškimo proceso metu ir vėl grąžinami kaip žaliavos į gamybos procesą šlapio malimo procese, užtikrinant, kad naujos pirminės žaliavos nebūtų būtinos.

Kolekcijos YURI plytelės lengvai pritaikomos įvairioms erdvėms, nes yra tinkamos sienoms, grindims ir laukui. Plytelės rektifikuotos, tad jas galima klijuoti minimalia glaisto siūle, galimi trys formatų pasirinkimai 58,3x58,3, 58,7x117,5, 117,5x117,5, bei įvairi mozaika.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais