Ispaniškos plytelės ir VIVES plytelės su gamtą tausojančiomiss inovatyviomis technologijos

2024.02.23

VIVES (Vives Azulejos y Gres) – tai įmonė, gaminanti keramines, bei akmens masės plyteles, bei siekianti sukurti inovatyvų, aukštos kokybės, išskirtinio dizaino gaminį, atitinkantį architektūrinio projektavimo reikalavimus. Dėl pasaulinės evoliucijos, kuriai būdingas nuolatinis rūpinimasis pažanga VIVES deda visas pastangas, kad patenkinti išrankiausius rinkos poreikius. Šių nuolatinių pastangų dėka VIVES tampa inovatyvia įmone, kuri nuolat prisitaiko prie naujų technologijų, aprūpinta pažangiausiomis gamybos sistemomis.

VIVES taip pat yra įsipareigojusi vykdyti aplinkosaugos politiką ECO VIVES – visa tai paremta daugiau nei penkiasdešimties metų patirtimi. Visuomenės požiūriu svarbu rūpintis aplinka, ir tuo pačiu VIVES taip pat pripažįsta šį poreikį ir į visą savo veiklą įtraukė tikrą ir nuolatinį įsipareigojimą gerbti ir saugoti aplinką. VIVES tikslas yra pasiekti tašką, kad visi jos procesai ir produktai būtų tvarūs, ir vadovaujantis šia filosofija, gimė FEELING ECO.

ECO VIVES - 

 APIE KOLEKCIJĄ 

Ši kolekcija įkvėpta laikui bėgant transformuoto metalo, pažeistų ir susidėvėjusių cementų, pramoninių pastatų, pilnų istorijos. Produktų grafika turi įbrėžimų, metalo susidėvėjimo, oksidacijos akcentų. Kolekcija skirta ypatingoms erdvėms ir charakteringai atmosferai sukurti, turinti plačias dekoravimo galimybes, o smulkios detalės, tokios kaip metalo dilimas ir oksidacija akcentus, kas leidžia sukurti elegantišką ir avangardinę atmosferą.

Be to gamintojas nuolat siekia diegti technines ir kūrybines naujoves, tausoti aplinką, AMAZONIA, rektifikuotos akmens masės plytelės YURI yra pagamintas iš 90 % perdirbtų medžiagų, įskaitant vandenį, žaliavas ir mineralus - kas yra pridėtinė vertė siekiantiems tvarumo, ekologinio sąmoningumo.

VIVES savo gamybos procese surenka nuotekas, susidarančias vykstant skirtingiems glazūros (keramikos) valymo procesams. Šiame vandenyje yra daug kietųjų medžiagų turinčios keraminės medžiagos. Šios nuotekos surenkamos į rezervuarus, kad vėliau būtų perdirbamos ir

naudojamas šlapio malimo procese kaip žaliava, kad tai taptų gėlo vandens pakaitalu. Gamybos proceso metu taip pat susidaro nesudegintos liekanos, įskaitant miltelinius likučius, kurie išgaunami iš išmetamųjų teršalų filtravimo sistemos. Šie likučiai apdorojami purškimo proceso metu ir vėl grąžinami kaip žaliavos į gamybos procesą šlapio malimo procese, užtikrinant, kad naujos pirminės žaliavos nebūtų būtinos.


Kolekcija AMAZONIA - YURI, tai rektifikuotos akmens masės plytelės, kurias galima klijuoti minimalia glaisto siūle, galimi du formatų pasirinkimai 58,3x58,3 bei 117,5x117,5, bei įvairios mozaikos. Plytelės tinkamos sienoms, grindims ir laukui.


Formatas 58,3x58,3 - nuoroda

https://www.vivesceramica.com/productos/pavimento-y-porcelanico/803-YURI-58,3X58,3


Formatas 117,5x117,5 - nuoroda

KITI ĮRAŠAI