Dubingiai x Tarkett Lino tvarus dizainas

2023.02.20

Tvarus produktas – gaminamas ir atsinaujinančių žaliavų, sudėtyje yra 36% perdirbtų medžiagų, ir pats perdirbmas 100%.

Šis linoleumas gaminamas iš 94 % natūralių žaliavų (linų sėmenų aliejaus, medžio ir kamščiamedžio miltelių, dervų), yra pirmasis pasaulyje, patvirtintas „Cradle to Cradle®“ (Nuo lopšio iki lopšio) sertifikatu dėl ypatingo savo tvarumo, kuris užtikrina, kad produktai teigiamai prisidėtų prie aplinkos ir žmonių gerovės kiekviename gaminio gyvavimo etape, kartu remiant perėjimą prie žiedinio ciklo su ReStart® grąžinimo bei perdirbimo programa.

Linoleumo gamyboje naudojame medžiagas, kurios teigiamai veikia žmonių sveikatą bei aplinką. Čia prasideda uždarojo ciklo sistema, kad medžiagos būtų daugkartinio naudojimo išteklius:

Neigiamas CO²

2,5 mm „Tarkett Lino“ linoleumas yra neigiamas anglies dioksido atžvilgiu, nuo „lopšio iki vartų“, įskaitant žaliavų gavybą bei transportavimą. (žr. EPD Nr. 4789356590.101.1)

Perdirbamas linoleumas po naudojimo, paverčiamas žaliava, skirta naujoms grindims. ReStart® grąžinimo ir perdirbimo programa siūlo perdirbimą po montavimo ir po panaudojimo.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais