DESIGN+ salone – stilingi laikrodžiai

2023.01.04

Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas trokšta naujų metų laiką matuoti su stilingais stalo ir sieniniais laikrodžiais. Asortimentą galima išvysti ir internete: https://designplus.lt/aksesuarai/dekoratyvines-figureles.html.

Na o šiandien DESIGN+ salonas nori pristatyti išskirtinius laikrodžius iš „Arne Jacobsen Clocks“ – tai legendinio Danijos architekto ir dizainerio Arne Jacobseno palikimą puoselėjanti kompanija. Jacobseno dizaino klasika ir šiandien atkuriama pagal originalius architekto brėžinius, o asortimentą galite pamatyti čia: https://designplus.lt/shop-by-brand/arne-jacobsen-clocks.

Arne Jacobsen (1902 – 1971 m.) buvo vienas produktyviausių Danijos kūrėjų, pripažintas visame pasaulyje ir padėjęs įtvirtinti Skandinavijos dizaino žinomumą, kūręs įvairius interjero dizaino objektus – nuo indų iki kėdžių. „Arne Jacobsen Clocks“ populiarina jo kurtus laikrodžius, kurie pasižymi atpažįstama išvaizda, alsuoja klasikiniu grožiu ir puikiai atlieka savo funkciją.

Ne paslaptis, kad laikas tapo prabanga. Pastaraisiais metais buvimas neprisijungus prie išmaniųjų įrenginių tapo reta galimybe pabūti tik su savimi, todėl klasikinis stalo ir sieninis laikrodis atgavo savo svarbiausią funkciją. O kai laikrodžiai sukurti paties Arne Jacobseno, jie tiesiog trykšta senosios mokyklos funkcionalumu ir aukščiausios kokybės dizainu.

Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais