DESIGN+ salone – naujas prekės ženklas, kuriantis žavius medinukus

2023.10.23

DESIGN+ salono naujovė – Danijos dizaino kompanija „Spring Copenhagen“, kuri atstovauja skandinavišką dizaino tradiciją. „Spring Copenhagen“ tikslas – sukurti produktus, kurie galėtų tapti nauja klasika, kuri grakščiai sensta ir yra perduodama iš kartos į kartą.

Kompanija turi paprastą, bet aiškų pažadą savo klientams: jie nori įkvėpti geresniam kasdieniniam gyvenimui. „Norime jus įkvėpti ir padėti sukurti gražią aplinką jūsų namuose ar darbo vietoje. Patogūs namai su bendrumo jausmu – tai vieta atsipalaiduoti“, – teigia šių medinukų kūrėjai.

„Spring Copenhagen“ 2015 m. spalį įkūrė Peter Sørensen ir Claus Nielsen. Šiandien ši kompanija dirba su įvairiausiais dizaineriais ir ištisomis dizainerių šeimomis. Jie turi didelį aksesuarų – medinių figūrų pasirinkimą, jų gaminių galima įsigyti daugiau nei 800 parduotuvių ir internetinių parduotuvių daugiau nei 20 šalių.

Šie žavūs medinukai (dekoro elementai/žaislai/universali dovana) jau DESIGN+ salone I Domus galerijos aukšte, jų asortimentas bus nuolat pildomas ir internetinėje parduotuvėje: https://designplus.lt/instantsearch/result/?q=Spring+Copenhagen

KITI ĮRAŠAI