Casa bella x Lube Cucine tvarus dizainas

2023.02.20

Jau 50 metų 'Lube Cucine' kuria ir gamina virtuves žmonėms, gyvenantiems daugiau kaip 80tyje pasaulio šalių. Tai lyderiaujantis virtuvių gamintojas pasaulyje ir nr. 1 Italijoje. Visas gamybos procesas yra vykdomas išskirtinai Italijoje - kuri laikoma baldų gamybos lopšiu. Taigi įsigydami LUBE virtuvę - galite būti garantuoti, kad gausite sertifikuotą 'made in Italy' produktą. Visus savo gyvavimo metus LUBE nuosekliai investavo į inovacijas, nuolatinį kokybės gerinimą ir gamybos standartus. Visa tai užtikrino, kad šiandieną vardas LUBE taptų kokybės, išmanymo ir patikimumo sinonimais.Be visa to, šiandien svarbu kalbėti ir apie naudojamus resursus bei jų poveikį žmonių sveikatai ir planetai. LUBE gamybos linijos aprūpinamos elektra iš privačios, didžiausios Italijoje, beveik 41000 kv.m užimančios saulės elektrinės, naudojamos gamtą tausojančios žaliavos ir nekenkiantys aplinkai dažai, plastikinės detalės pagamintos tik iš perdirbtų medžiagų. Gamybai naudojama tik FSC sertifikuota mediena. Tai toli gražu ne visos priemonės, užtikrinančios žalią kursą, tausojančios sveikatą bei planetą, kurios visos užtikrinamos įsidiegus ISO 9001, 45001 ir 14001 standartus. Taip pat daugelį kitų priemonių bei standartų.


Naujoji virtuvės baldų kolekcija “Round” žengė dar vieną žingsnį pirmyn – tai kolekcija kurios fasadai gaminami išskirtinai iš perdirbto PET, kurį įmanoma perdirbti pakartotiniam naudojimui. PET, polietileno tereftalatas, savo sudėtyje neturi PVC, taigi tai ta pati medžiaga, kuri daugiausia naudojama maisto pramonėje gaminant gėrimų buteliukus ar maisto dėžutes. PET gamybos procesas padeda tausoti gamtą, negeneruoja kenksmingų emisijų, o energijos tausojimas perdirbant šią medžiagą yra net 50% lyginant su nauju gamybos procesu.


Taigi PET – tai nauja baldų pramonės tendencija, kurios dėka galime keisti gamtai nedraugišką PVC, o nano technologijų dėka, ši medžiaga pagaminama itin patvari ir atspari aplinkos veiksniams (įbrėžimams, dėmėms, šviesai bei karščiui). Šie fasadai – tai modernus, draugiškas gamtai, tvarus, ilgaamžis ir perdirbamas pasirinkimas. Negana to, šios medžiagos savybės leidžia siūlyti platų apdailų pasirinkimą – blizgius, matinius, su marmuro ar medžio apdailos imitacija paviršius. Puikus sprendimas siekiantiems suderinti tiek naujausias dizaino tendencijas, tiek tvaraus ir atsakingo aplinkai gyvenimo standartus – Lube Cucine „Round“ kolekcija.


KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais