Casa bella ir italų virtuvės gamintojų CUCINE LUBE duoklė gamtai

2024.02.23

Virtuvės ir svetainės korpusinių baldų gamintojo "Cucine LUBE" misija visada buvo naudoti kaip įmanoma mažiau aplinkai neigiamą įtaką darančių medžiagų, gamybos procesuose naudoti tik atsinaujinančią energiją, o žaliavas pirkti iš sertifikuotų tiekėjų, užtikrinančių tvarumą. Tai gamintojas, kuris visam gamybos procesui naudoja tik savo sugeneruotą energiją iš saulės elektrinių, perka tik sertifikuotą iš atsakingų gamtai tiekėjų žaliavą su tikslu ateityje gamybai naudoti tik tvarias, tinkamas perdirbti, nekenksmingas žmogui bei gamtai medžiagas.

Viena naujausių inovatyvių medžiagų, naudojamų šio gamintojo korpusinių baldų gamyboje, yra 100% perdirbamo PET (polietileno tereftalato) fasadai, naudojami "Round" baldų sistemai. Tai sintetinė, visiškai perdirta medžiaga, taip pat plačiai naudojama maisto pramonėje, gėrimų buteliams, tekstiliniam pluoštui, skaidrioms plėvelėms gaminti. Ši medžiaga neturi savyje PVC dalelių ir yra visiškai tinkama liestis su maistu, higieniška, nekenksminga žmogui. Be to, ji užtikrina maksimalų praktiškumą, o dėl jos atsparumo įbrėžimams, dėmėms, karščiui bei laiko poveikiui – ji yra ne tik ekologiška, bet ir patvari. Puiki sinergija! O visų svarbiausia, kad PET galima perdirbti pakartotiniam naudojimui.

Šio gamintojo taikoma žaliosios filosofijos linija padėjo atrasti PET kaip medžiagą, kuri nepraranda savo savybių perdirbimo metu, tad ji turi praktiškai nebaigtinį ciklą pakartotiniam naudojimui, o jos perdirbimo procese sunaudojama net 50% mažiau energijos, nei jos prireiktų naujai gamybai. Ši inovatyvi technologija ir medžiaga leidžia pasiūlyti klientams tvarių baldų sprendimus namams. Negana to, šios medžiagos lankstumas gamyboje padeda užtikrinti platų spalvų, faktūrų pasirinkimą, kurių pagalba galime kurti ne tik tvarius, bet ir stilingus, šiuolaikiškus, atitinkančius mados tendencijas virtuvės baldus.

KITI ĮRAŠAI