Caracole Kelly Hoppen- jau ir salone Leja interiors & designs!

2023.11.21

Atsinaujinęs salonas Leja interiors & decors, laukia Jūsų su nauja ekspozicija ir Caracole baldų naujienomis, kurias jau galite pamatyti savo akimis. Taip pat norime pasidalinti nuostabia naujiena- Kelly Hoppen pradėjo bendradarbiauti su Caracole ir pristato savo naujausią sukurtą baldų kolekciją "House of Hoppen". Kolekcija buvo pristatyta dar 2022 metų spalį Jungtinėse Amerikos valstijose, ir dabar jau yra prieinama visame pasaulyje. Kolekciją sudaro 23 baldai, kurie išsiskyria savo rafinuotumu, tačiau yra ramaus šiuolaikinio stiliaus, su monochromatine palete ir švelniomis linijomis. 

Apdovanojimus pelniusi dizainerė, padėjusi pakeisti pramonę savo stiliumi „East meets West“, Hoppen subalansuoja aiškias linijas ir neutralius tonus su gausia šiluma. Pačios dizainerės komentaras apie savo kolekciją: " Džiaugiuosi galėdama bendradarbiauti su Caracole, ir nekantrauju pamatyti, kaip žmonės modeliuos mano naujausią kolekciją ir pajus ramios prabangos jausmą savo namuose."


Kelly Hoppen buvo tik 16-kos metų, kai pradėjo savo ikonišką karjerą interjero dizaino industrijoje, ir sugebėjo sukurti 40 metų patirtį savo unikaliu stiliumi. Ji yra laikoma viena sėkmingiausių ir talentingiausių dizainerių, kuri per visą savo karjerą yra pelniusi daugybę apdovanojimų.

Hoppen vizija yra pasiūlyti klientui, individualizuotą ir jo gyvenimo būdui tinkamiausią interjerą. Ji užtikrina, kad kiekvienas intejeras būtų pritaikytas kliento poreikiams, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Geriausias Kelly Hoppen kuriamų interjerų bruožas yra praktiškumo ir prabangos suderinamumas, pagal užsakymą kuriamas dizainas pabrėžiantis atmosferą. 


K. Hoppen pradėjo savo karjerą, 16-os metų metusi mokslus ir ėmėsi savo pirmojo projekto, sukurti virtuvės dizainą, šeimos draugų namuose. Kitas didelis jos projektas buvo, lenktynininko Damieno Hunto namo projektavimas, steikęs jai galimybę dirbti ir su kitais žymiais lenktynininkais ir aktoriais. Nuo tada ji kūrė daugybei įžimybių, tokių kaip Davidas ir Viktorija Beckham, o taip pat ir Martinui Shaw, kuris buvo vienas iš pirmųjų jos klientų. Dizainerė projektavo privačių klientų namus, jachtas ir lėktuvus, taip pat komercinius objektus keliose šalyse, įskaitant viešbučius, restoranus, biurus ir lėktuvus. Vieni iš naujausių Hoppen projektų tai bendradarbiavimas us "Disney" švenčiant peliuko Mikio 90-metį, kruizinis laivas "Celebrity cruises", ultra prabangus gyvenamasis bokštas Taivane "One Park Taipei", ir viešbutį LUX* Grand Gaube ir antrąjį viešbutį kurį ji sukūrė LUX*- Mauricijuje.  

Hoppen yra žinoma kaip "Queen of Taupe, dėl savo, tarsi vizitinės kortelės, naudojamos neutralio paletės atspalvių ir prekinio ženklo "Perfect Neutrals". Apie savo dizaino filosofiją ji yr asakiusi: " Mano filosofija visada išliko tokia pati.  Tai ramios, subalansuotos aplinkos kūrimas, paremtas Rytų kultūromis, tai yra tvarka ir harmonijos kūrimas. Tai kaip žmonės jaučiasi erdvėje, yra taip pat svarbu kaip ji atrodo; vienas negali būti be kito- tai sėkmės raktas."


Naujausi ir įspūdingiausi Kelly dizainai:

"Celebrity Cruise" kruizinis laivas- https://www.dezeen.com/2019/01/18/kelly-hoppen-celebrity-edge-cruise-ship-moving-deck-design/ 

"One park Taipei"- https://www.design-raven.com/post/real-estate-kelly-hoppen 

"LUX*" viešbučiai-  https://unorthodoxtravel.co.uk/designer-kelly-hoppen-made-this-the-coolest-mauritius-resort/ ir https://www.kellyhoppeninteriors.com/luxgrandbaie


Caracole Kelly Hoppen- jau ir salone Leja interiors & designs!


Visa naujoji Kelly kolekcija:

https://caracole.com/Product/Portfolio/Caracole-Modern?$collection=Kelly%20Hoppen 

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais