Barselona living salono naujos baldų kolekcijos

2022.10.14
 • Sofa SERENE | Gamintojas: JOQUER, Ispanija

SERENE sofų kolekcija išsiskiria universalumu bei personalizavimo galimybe.

Jūsų pasirinkimui dviejų tipų SERENE sofos: ant metalinių, slidės tipo kojelių pakelta sėdimąja dalimi ir pilnai apvilkta sėdimąja dalimi, kuri remiasi į grindis. Praktiška ypatybė – siūlomi du sofos gyliai bei atraminių pagalvėlių aukščiai.

SERENE yra modulinė sofų kolekcija, todėl konfigūracijos ar dydžių pasirinkimo galimybės begalinės. Papildomai prie šio modelio gali būti komplektuojami ir šoniniai staleliai bei lentynėlės.

Sofos užvalkalai yra nuvelkami, todėl lengvai prižiūrimi ar esant poreikiui keičiami.


Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/sofos-1/modulines-sofos/sereneFotelis NUEZ LOUNGE BIO | Gamintojas: Andreu World, Ispanija 

 

Mažais žingsneliais, bet tik į priekį. Ispanų dizainerės Patricia Urquiola sukurtas NEUZ LOUNGE BIO įkūnija mažus, bet ryžtingus dizaino pasaulio žingsnius tvarumo link. Šio fotelio išorinis kiautas yra gaminamas iš 100% organinės kilmės, biologiškai skaidomo ir kompostuojamo termo polimero. Visos baldo detalės, jo gyvavimo ciklo pabaigoje gali būti lengvai atskiriamos viena nuo kitos ir atitinkamai perdirbamos. Skirtą karaliauti šiuolaikinėse poilsio erdvėse, NEUZ LOUNGE BIO fotelio dizainą charakterizuoja trijų dimensijų gaubiantis apvalkalas, dosnaus dydžio baldui dovanojantis popieriaus plonumo įvaizdį.


Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/foteliai/foteliai-1/nuez-lounge-bioPusbario kėdė ALYA | Gamintojas: Andreu World, Ispanija

 

Ar ne per dažnai aukštosios kėdės tampa iššūkiu sėdint ilgėliau, priverčia mus įsitempti, sustingti? Tik ne ALYA. Nepriekaištinga šios kėdės konstrukcija dedikuojama visapusiškam sėdinčiojo komfortui. Patogiai išformuota, minkštoji dalis suteikia taip reikalingą atramą ir stabilumą, tačiau nevaržo natūralaus kūno judėjimo, leidžia saugiai keisti poziciją. Elegantiškas ir subtilus ALYA dizainas gali būti adaptuojamas renkantis iš gausios kojelių ir audinių pasiūlos.


Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/baro-ir-pusbario-kedes/metalinemis-kojomis/alyaPusbario kėdė HULA | Gamintojas: Andreu World, Ispanija


Sukurta britų dizainerio Benjamin Hubert, ikoniškoji HULA – akimirksniu pažadina erdvę. Šios kėdės dizaino idėja gimė tyrinėjant apie vieną ašį besisukančių apskritimų judėjimo asimetriją, kraštinės brėžiamą trajektoriją. Panašiai kaip aplink juosmenį sukant vieną ar kelis gimnastikos lankus (anglų kalba – hula hoop), iš viršaus pažvelgus į HULA kėdę matomi trys apskritimai: sėdimosios dalies, pakojo bei pagrindo. Visi jie turi bendrą ašį ir individualų judėjimo kelią, kuris priklauso nuo sėdinčiojo judesių. HULA korpusas gaminamas iš įvairiaspalvio aliuminio, sėdynė pasirinktinai gali būti iš natūralaus medžio arba aptraukta įvairiais audiniais. Galimybė reguliuoti kėdės aukštį leidžia jai tiksliai prisitaikyti prie įvairiausių poreikių bei konteksto. „HULA yra ne tik funkcionali, ji ir unikali, traukianti dėmesį, formuojanti erdvės, kurioje ji atsiduria, charakterį", – iškalbingai dizainą apibūdina ir pats gamintojas.


Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/baro-ir-pusbario-kedes/metalinemis-kojomis/hula

 

 • Kėdė ADELA REX | Gamintojas: Andreu World, Ispanija

Dizainerio Philippe Starck sukurta kėdė ADELA REX – techniškai sudėtingas kūrinys. Kaip ir visi Andreu World produktai, taip ir ši kėdė yra gaminama tik iš 100% FSC® sertifikuotos medienos, kurios džiovinimo laikas ne trumpesnis nei vieneri metai, todėl lėtame gamybos procese ši materija turi galimybę atsiskleisti geriausiomis savo savybėmis. Meistriškai išformuotos natūralaus ąžuolo lukšto detalės suranda viena kitą harmoningoje visumoje, o neegzistuojantys jungiamieji elementai tik sustiprina organiška dizaino viziją. „Žmogui būtinas medis. Mūsų prigimtis reikalauja, jog mus supanti aplinka primintų organiškąją žmogaus kilmę, leistų geriau prognozuoti ateitį", – savo požiūriu pasidalina Philippe, o jautrus, drąsus ir išraiškinga ADELA REX dizainas tik įtvirtina kūrėjo poziciją.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/kedes/medinemis-kojelemis/adela-rex


 • Staliukas TRIADA | Gamintojas: Andreu World, Ispanija

Funkcionalus, minimalus ir universalus TRIADA šoninis stalelis – britų dizainerio, Benjamin Hubert, darbas. Centrinę stalelio koloną vainikuoja apvalus ąžuolo arba riešuto stalviršis, dizainą įžemina vizualiai aštrus trijų kojelių pagrindas. TRIADA išsiskiria ir integruotu aukščio reguliavimo mechanizmu, todėl be vargo prisitaiko įvairiose erdvėse.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/staleliai/triada


 • Kėdė S32 | Gamintojas: THONET, Vokietija

Ypatingai universalaus ir nesenstančio dizaino kėdė S 32, gamintojo THONET pristatyta dar 1930 metais, vieno garsiausių 20 a. architektų Marcel Breuer kūrinys. Ji puikiai tinka įvairiems dizaino pasauliams ir bekompromisiškai dera tiek moderniame, tiek įvairialypiame, skirtingų epochų įkvėptame interjere. Dėl šių išskirtinių savybių, gembinė kėdė (angl. cantilever chair) S 32 ir jos versija su porankiais S 64 iki šių dienų yra žinomiausia bei perkamiausia šio stiliaus plieninių kėdžių klasika.

Estetiškai minimalaus dizaino ir pasirenkamų apdailų įvairovės dėka, ši kėdė puikiai dera įvairiose erdvėse: namuose, restoranuose, konferencijų salėse.


Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/kedes/metalinemis-kojelemis/s-32-cantilever-chair


 • Kėdė Bentwood 210 | Gamintojas: THONET, Vokietija 

Elegantiškoji Thonet klasika, CHAIR 210 – estetikos ir dizaino šedevras. Meistriškai išlenktas uosio masyvas suformuoja kėdės atlošo bei porankių liniją, įrėmina charakteringą šio modelio siluetą bei išskirtinį charakterį. Vos šešios skirtingos detalės dovanoja CHAIR 210 skulptūros vardo vertą pavidalą, o žmogui – patikimą ir laiko neskaičiuojantį dizainą, tobulai derantį įvairiausios stilistikos interjere. Ne veltui pats garsusis šveicarų architektas Le Corbusier be galo mėgo šį modelį ir naudojo jį daugelyje savo kuriamų interjerų, taikliai pastebėdamas, jog išskirtinė CHAIR 210 savybė – „estetinis taurumas".

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/kedes/medinemis-kojelemis/bentwood-210 • Krėslas S533 | Gamintojas: THONET, Vokietija

Krėslas S533 - vieno garsiausių 20 amžiaus architektų, Ludwig Mies vand der Rohe vizitinė kortelė. Apgalvotai prabangus dizainas sujungia funkcionalumą, patogumą ir nesenstančią estetiką.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/foteliai/kreslai/s-533-armchair


 • Šviestuvas DUNE | Gamintojas: LZF, Ispanija

Išskirtinis rankų darbo šviestuvas meistriškai apjungia pūsto stiklo ir natūralios medžio faneruotės grožį.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/sviestuvai/lubiniai/dune


 • Šviestuvas MINIMIKADO | Gamintojas: LZF, Ispanija

Drąsus, šelmiškas ar užburiantis? Šis šviestuvas nepaliks abejingų.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/sviestuvai/lubiniai/minimikado


 • Šviestuvas AGATHA SMALL | Gamintojas: LZF, Ispanija

Agathos Christie įkvėptas dizaineris Luis Eslava sukūrė šviestuvų seriją, žavinčią kupinu vaizduotės dizainu. Šis rankų darbo šviestuvas gali būti su šviesos intensyvumo reguliatoriumi.

Daugiau informacijos: https://barselonaliving.lt/produktai/sviestuvai/lubiniai/agatha-small


 • Šviestuvas ROBINSON | Gamintojas: Carpyen, Ispanija 

Modernaus, minimalistinio dizaino lubinis šviestuvas ROBINSON – dizainerio Gabriel Teixido kūrinys.

Daugiau informacijos: https://www.carpyen.com/product.php?id=p20&cc=c3&g=C


 • Toršeras TOTORA | Gamintojas: Carpyen, Ispanija

Daugiau informacijos: https://www.carpyen.com/product.php?id=p62&cc=c2&g=C
KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais