Barselona living atstovaujami Patricia Urquiola, italų dizaino namai ir Miniforms siūlantys tvarius interjero sprendimus

2024.02.23

Dizainerė Patricia Urquiola, tai pasaulinė žvaigždė, kurią žino visi dizaino mylėtojai. Peržengdama tyrinėjimų ir technologijų ribas, ji nuolat eksperimentuoja ir drąsiai siekia geresnio bei tvaresnio dizaino visose savo darbo sferose. Ikoninės jos kurtos kolekcijos MANGAS ORIGINAL ir MANGAS SPACE savo moduliniais ir trimačiais elementais pažymėjo „prieš“ ir „po“ dizaino pasaulyje. Naujoji, laukui skirta, MANGAS OUTDOOR atspindi tą patį tūrį, tekstūrą ir komfortą su medžiagomis, specialiai sukurtomis naudoti lauke, įskaitant kilimėlius ir užvalkalus, pagamintus rankomis iš 100% perdirbto PET. „Pasirinkome spalvas, primenančias natūralų kraštovaizdį, pavyzdžiui, terakotą, akmens pilką, baltą ir mėlyną spalvą“, – pasakoja Urquiola.

https://www.gan-rugs.com/en/products/outdoor/mangas-outdoor/


Italų dizaino namai Miniforms pristato naują tvarių stalelių kolekciją SUPERPOP, kuri virsta menu panaudojant perdirbto plastiko ir spalvų derinį. Taip SUPERPOP dizainas tampa itin tvarus, itin lengvas, itin kietas, itin universalaus bei kompaktiško dizaino: kavos staliukas, naktinis staliukas ar kėdė. Atliekos, naudojamos šiems produktams gaminti, pirmiausia išrūšiuojamos, tada išlydomos žemoje temperatūroje - šis procesas sumažina jų poveikį aplinkai ir išlaiko nepakitusias savybes, kad būtų sukurta ekologiška gamybos grandinė. Tiesiog SUPER!

https://www.miniforms.com/en/products/5_coffee_tables/271_superpop/


Dar viena Miniforms naujiena – staleliai PINTO, pagaminti iš betono. Betonas yra ekologiškas ir tvarus. Jis gaminamas iš natūralių žaliavų ir yra 100% perdirbamas. Dėl šios medžiagos atsparumo aplinkos poveikiui, šie staleliai yra itin tvirti ir stabilūs, todėl tinkami naudoti tiek viduje, tiek lauke.

https://www.miniforms.com/en/products/5_coffee_tables/270_pinto/KITI ĮRAŠAI