Rudens sezono plytelių tendencijos: kokios jos ir „apie ką“?

2022.09.21


Ruduo – puikus metas atnaujinti savo namų erdves unikaliomis šio sezono plytelių kolekcijų naujienomis! Tarp gausybės pasirinkimų savo favoritus jums padės atrasti tikri savo amato meistrai, salono ISPANIŠKOS PLYTELĖS ekspertai, kurie šįkart dalinasi savo įžvalgomis ir patarimais apie šio sezono plytelių tendencijas bei jų pasirinkimus. 


Kas praktiškiau namuose: medinės grindys ar plytelės?

Plytelės, lyginant su medinėmis grindimis, nesibraižo, neįgeria skysčių (pavyzdžiui, vyno, aliejaus ar kavos), gerai valosi ir yra itin laidžios šilumai, jei namuose turite šildomas grindis. Tokioms namų zonoms kaip koridorius ar išėjimas į terasą plytelės būtų tinkamesnė medžiaga, lyginant su medinėmis grindims, nes iš lauko į patalpas patenka smėlis ar purvas, o rudens ar žiemos sezonu – vanduo bei sniegas. Virtuvėje dažnai gaminamas maistas, o šio proceso metu kartais išsilieja skysčiai, tokiu atveju medis viską sugeria, o plytelės puikiai išsivalys. Vonios, dušo patalpai, pirtims ir baseinams plytelėms alternatyvos nėra – tai yra tinkamiausia medžiaga drėgnoms patalpoms.

 

Ar plytelės tinka Lietuvos klimatui, jei noriu jomis iškloti visas grindis?

Taip, plytelės yra tinkamos ir Lietuvos, ir kitų šalių klimatui, mat esant grindininiam šildymui plytelės itin gerai praleidžia šilumą, o vasaros metu grindys bus vėsesnės. 

  

Kokius plytelių sprendimus vertėtų rinktis, kad šie neatsibostų po 5 metų?

Plyteles reikėtų derinti prie savo namų interjero. Svetainės zonai visada puiku pasirinkimu taps medžio imitacijos plytelės, kurios niekada neišeina iš mados, tačiau, jei klojamas medis, šalia nereikėtų kloti medžio imitacijos plytelių. Vonios patalpoms galima rinktis drąsesnius ar ramesnius variantus, tačiau svarbu derinti spalvas, faktūras prie likusio namų interjero. Laikydamiesi taisyklės „daugiau yra mažiau“ niekada nesuklysite!

 

Kokios naujienos bei tendencijos plytelių pasaulyje vyrauja šį rudenį?

1. Šiuo metu populiarios užapvalintos rombų formos plytelės – šio stiliaus plytelių kolekcijas MARBLELOUS (https://www.vivesceramica.com/productos/pavimento-y-porcelanico/844-MARBLELOUS-108,5X118,9) bei SALERNO (https://www.vivesceramica.com/productos/pavimento-y-porcelanico/827-SALERNO-51,6X56,5) galite atrasti ir salone ISPANIŠKOS PLYTELĖS.


2. Dar viena šio sezono naujiena yra skirtingų faktūrų – blizgaus rašto ant matinio paviršiaus – plytelės. Viena iš šią dizaino tendenciją atspindinčių naujienų salone ISPANIŠKOS PLYTELĖS – gamintojo VIVES pristatoma plytelių kolekcija RITMO (https://www.vivesceramica.com/productos/revestimiento/843-RITMO-32X99). 

  

3. Tarp šio sezono stilingiausiųjų – Balio įkvėpta plytelių kolekcija BALI: https://www.vivesceramica.com/productos/pavimento-y-porcelanico/838-BALI-30X60


4. Taip pat tarp madingiausių plytelių sprendimų šį sezoną išlieka „terrazzo“ (mozaikinio betono), marmuro imitacijos plytelės, „terrazzo“ bei marmuro imitacijos mišinys. Jei ieškote būtent to, tuomet jums verta atkreipti dėmesį į salono ISPANIŠKOS PLYTELĖS pristatomas kolekcijas ERDEK (https://www.vivesceramica.com/productos/revestimiento/842-ERDEK-32X99) bei LUNA (https://www.vivesceramica.com/productos/pavimento-y-porcelanico/833-LUNA-80X80).

KITI ĮRAŠAI