Kas naujo interjere 2022? Virtuvė.

2021.06.10

Šiuolaikinė virtuvė vystosi atsižvelgiant į mūsų poreikius. Kiekvienas norime, šioje erdvėje jaustis patogiai, kad būtų pakankamai vietos kasdieniniams poreikiams patenkinti. Nuo intymaus kampelio, kuriame dirbame ar gurkšnojame rytinę kavą, iki erdvių viryklių ir kitų prietaisų, kurie suburia šeimas ir draugus gaminti kartu. 

             Atsižvelgiant į tai, kad pastaruosius metus praleidome namuose daugiau laiko, nenuostabu, kad vyko virtuvės perversmas. Ji tapo namų centru, kuriame vyko visos šeimos pramogos, tiesioginių skambučių centras ir darbo iš namų vieta. Viename namų ūkyje dažniausiai yra keli virėjai, todėl labai svarbu, kad virtuvė nepriklausomai nuo jos dydžio, būtų pritaikyta ir tarnautų daugiau nei keliems žmonėms.

Virtuvės ryškėja savo spalvomis. Balta spalva visada bus, tačiau palaipsniui mažės. Vis norima šiltesnių atspalvių. Kai ieškoma įkvėpimo, kaip suteikti namams daugiau spalvų, 2022-ieji gali būti tokie metai.. Spalvos tampa ryškesnės, kurios naudojamos visur - nuo fasadų iki buities prietaisų. Drąsiai galima maišyti akmenį su sodriais kontrastingais atspalviais, tokiais kaip tamsiai mėlyna ar vyno raudona ir be abejo - žalia, spalva, kurios bus daug. Žali atspalviai - nuo prislopintos, dulkėtos žalumos iki šviesesnės ir labiau niuansuotos žalumos.

Pastebima natūralaus medžio ar medžio lukšto baldų tendencija, naudojamas muilo akmuo ir patinuoti metalai. ''Metro'' stiliaus plytelės vis dar lieka, tik šiek tiek keičiasi jų tekstūra. Visos akmens ir keramikinės plytelės atrodo natūraliai ir suteikia virtuvei dar vieną dekoratyvų sluoksnį. 

Spintelių fasadai tampa vis dažniau išlenkti, frezuoti. Ypatingas dėmesys kreipiamas virtuvės stalviršiui, kuris būtų tvirtas, nesibraižantis ar lengvai atnaujinamas ir neįgeriantis produktų. Kvarcinis akmuo ir granitas tapo vienos iš populiariausių medžiagų. Jis labai paplito virtuvėse tiek horizontaliems paviršiams, tiek vertikalioms sienutėms. Daugelį metų virtuvės stalviršiai jungdavosi 90 laipsniu kampu, formose dominavo kampai, tačiau atsiranda vis minkštesnės formos - užapvalinti kraštai, suapvalintos salelės. Spintelių fasadai vis dažniau tampa išlenkti, frezuoti. Atsiranda daugybė furnitūros naujienų, patogių atidarymo mechanizmų, pasidėjimo ir ručiavimo būdų.

        Populiarios virtuvės salos dažnai tarnauja, kaip daugiafunkcinis centras, todėl 2022 jų populiarumas tik didės. Virtuvės tampa atviromis erdvėmis, susijungusiomis su valgomuoju ir svetaine, susilieja net ir su holo, ar koridoriaus erdve. Todėl matomos ir gerai pasiekiamos iš visų namo, ar buto vietų. Didesnių erdvių virtuvėse dažniausiai projektuojamos su sala, kuriose  integruojamos  kaitlentės, kurios turi savyje integruotą gartraukį. Nereikalingas  atskiras  gartraukio kabinimas lubose virš salos, ar darbastalio, tokiu būdu lieka lengvas estetiškas vaizdas, neišskiriantis virtuvės iš bendros erdvės. Virtuvė, valgomojo ir svetainės erdvės susilieja į vientisą .  Buitinė technika tapo labiau išmani. Orkaitės, ne tik intuityviai reguliuoja į temperatūrą, šaldytuvai, ne tik  pasako produktų trūkumą, bet taip pat atsiradusios programėlės, kuriomis galima valdyti visą techniką esančią namuose, būnant toli nuo namų. Šių laikų buitinė technika nepaprastai įvairi, turinti daugybę funkcijų, formų, bei daugiau spalvos pasirinkimų. Naujausios technologijos yra kuriamos atsižvelgiant į ekologiją. .

Tvarumas svarbus mums visiems, todėl 2022 m žaliųjų virtuvių skaičius dar labiau augs. Norėdami užtikrinti ekologišką virtuvę, galime pasitelkti efektyviomis ne tik  šiukšlių rūšiavimo dėžėmis, bet ir įsigidami  A+++  klasės buities prietaisus.


Interjero dizainerės Audronė & Daiva

Minus sunt et commodi a nemo. Laboriosam doloremque enim odio officia et delectus. Et nihil qui voluptatem est autem omnis. Error esse et itaque eos. Necessitatibus repudiandae aut aut magni maiores placeat reprehenderit. Incidunt nulla voluptatum dolore rerum exercitationem saepe voluptate. Ut magni ratione dolorum consectetur. Error fugit expedita sit saepe omnis tempora quae. Eius porro non autem sit officia voluptate reiciendis. Officiis dolores voluptatem qui sit doloremque debitis inventore.

Illo sint ex qui. Et numquam odio laudantium officiis iure inventore quia. Minima fuga iusto eum animi distinctio soluta est. Non eveniet esse sequi.

Kas naujo interjere 2022? Virtuvė.

Et nihil consequatur neque accusamus qui accusamus officiis. Nesciunt quis repellendus quae odio cupiditate atque. Hic eum velit quod.

Kas naujo interjere 2022? Virtuvė. Kas naujo interjere 2022? Virtuvė.

Et dolores aliquam officia impedit enim blanditiis et illo. Ex est repellat praesentium id et. Ipsam omnis voluptatibus eveniet deserunt suscipit vel consequuntur ducimus. Ad amet inventore error veniam et sunt.

KITI ĮRAŠAI