Kalėdų rytas naujoje lovoje?

2022.11.15

Kalėdos yra viena nuostabiausia metų šventė. Ji apie gerumą, buvimą kartu ir aišku dovanas.

Sutikite Kalėdų rytą naujoje lovoje- pasidovanokite sau prabangą ir jaukumą.


Didžiosios Britanijos gamintojo Furmanac- lovos ir čiužiniai, taip pat pagalvėlės ir užtiesalai- tai ko reikia kad jūsų miegamasis taptų 5* viešbučiu. Salone Leja interiors & decors atrasite savo miegamojo stilių ir komfortą.


Išskirtiniai baldai interjero pasaulyje visada atkreipia dėmesį. Mes ieškome komforto savo namuose ir norime, kad viduje būtų jauku.

Nėra nieko jaukesnio, kaip teisingai pasirinkta miegamojo lova. Esminis dalykas, kai lova suteikia labai reikalingą, purią tekstūrą, patogumą bei šilumą. Švelnus ir šiltų spalvų audinys lovai ne tik rekomenduojamas, bet privalomas, todėl Furmanac siūlo net 120 audinių pasirinkimą. Plati, lovų modelių pasiūla, leis jums atrasti savo tobulą dizainą, o kokybiški ir patogūs Furmanac Hestia čiužiniai, taps jūsų gero poilsio garantu.


Lovų modelių katalogas:

https://furmanacgroup.com/hestia-bedframes/


Audinių katalogas:

https://furmanac.myshopify.com/collections/bed-collection?page=3Rankų darbo lovos gaminamos pagal užsakymus, panaudojus per pastaruosius

50 metų įgytas žinias, naudojant tradicinius metodus. Medžio masyvo rėmas, ir gamyboje naudojamos tvirtos ir kokybiškos žaliavos, lovoms suteikia ilgaamžiškumo. Jūsų išsirinktas modelis gali būti ir su mechanizuota arba manualine, patalynės dėže, arba be jos. Kai kurie lovų modeliai taip pat turi pasirinkimą, gali būti gaminamos su aukštesniu kojūgaliu, arba su žemu. Kokį lovos dizainą pasirinktumėte, Furmanac Hestia turi ir gamina, joms tinkamus, įvairių rūšių ir kietumų čiužinius, kad kiekvienas atrastų savąjį patogumo jausmą. Elastingi ir lankstūs čiužiniai gaminami iš kaučiukmedžio. Lateksui būdingas taškinis elastingumas,tai reiškia, kad esant tam tikrai medžiagos apkrovai išsiformuoja tik ta vieta, kurią veikia svoris, o kitas paviršius išlieka nepakitęs. Lateksiniai čiužiniai net 28 cm aukščio todėl patvaresni taip pat juose nesiveisia bakterijos ir grybeliai.


Čiužinių katalogas:

https://furmanacgroup.com/hestia-mattress-range-duplicate-1530/

https://furmanacgroup.com/hestia-seaqual-range-selector/O visą miegamojo lovos įvaizdį privalo užbaigti kokybiški ir prabangūs užtiesalai ir pagalvėlės. Standžių ir ilgaamžių audinių, pagalvėlių užpildai 100% žąsų plunksnos ir pūkai, nesusiguli ir puikiai laiko formą ilgus metus. Užtiesalai gaminami iš natūralių audinių tokių kaip medvilnė ir viskozė. Stilingi, perlamutro atspalviai suteiks prabangos bet kuriam miegamajam.


Atraskite Furmanac Hestia- juk diena užsibaigia ir prasideda lovoje, todėl jūs nusipelnote kokybiško ir jaukaus poilsio.


KITI ĮRAŠAI