Ieškantiems praktiško ir stilingo sprendimo vonios kambariui atsakymas vienas- vonios užuolaida.

2022.09.21

Vonios kambariu prasideda ir baigiasi kiekviena mūsų diena, todėl norėtųsi, kad jis būtų itin jaukus ir patogus. To galima pasiekti protingai išnaudojus turimą erdvę, sumažinus didesnės priežiūros reikalaujančių įrengimų kiekį iki minimalaus, panaudojus tinkamas dekoro detales suteikti jaukumo, švelnumo pojūtį. Kaip tai padaryti? Vonios užuolaida?!

Anot salono DECO HOME vienas iš paprasčiausių sprendimų, apimantis nemažai anksčiau minėtų bruožų, labai paprastas ir gerai žinomas – vonios užuolaida! Naudokite užuolaidą vietoje įprastų dušo kabinos durų. Panaudokite dušui pritaikytą atsparų vandeniui audinį ir sukursite dekoratyvią dušo draperiją. Peržiūrėkite DECO HOME salono siūlomas, Lietuvoje pasiūtas, dušo ir vonios užuolaidas: https://dhome.lt/produkto-kategorija/duso-uzuolaidos-ir-karnizai/duso-uzuolaidos-ir-vonios-uzuolaidos/

Per paprasta, kad pasiteisintų? Įprastai išgirdę žodžius „dušo užuolaida“ pagalvojame apie pigiai atrodančias, prie kūno kimbančias dušo ar vonios užuolaidas iš vandeniui atsparios plėvelės, kurias galima rasti įprastuose prekybos centruose. Ir iš tiesų, dažnas mūsų klientas savo galvoje šią vizualizaciją atsineša užsukęs į mūsų saloną. Tačiau išvydę Deco Home vonios ar dušo užuolaidas klientai nenoromis pripažįsta – „taip!“, dušo ar vonios užuolaida gali būti nepigiai atrodanti plėvelė, bet prabangos suteikiantis vonios kambario dekoras! Užsukite pas mus į saloną pasitarti. Tikimės, jog ir Jūs pritarsite – dušo užuolaida tikrai gali būti stilinga.

Štai keli argumentai užuolaidos naudai, padėsiantys Jums gauti atsakymą į klausimą „Užuolaida ar stiklas vonios kambaryje?“

# Paprastai prižiūrima
Užuolaidos reikalauja mažiau priežiūros nei dušo kabinos stiklai, kuriuos reikia dažnai, jei ne po kiekvieno prausimosi, valyti. Užuolaidą pakanka retkarčiais (priklausomai nuo naudojimo intensyvumo) išskalbti skalbimo mašinoje.

# Mažiau ribų Jūsų vaizduotei, didesnės galimybės kūrybai
Dušo užuolaidoms nėra formų, dydžių, kampų ar kitų konstrukcinių apribojimų.

# Erdvės pojūtis
Sutaupyti vonios kambaryje vietos ar jį vizualiai padidinti padės dušo užuolaida. Nenaudojama dušo užuolaida nustumiama į šoną. Taip atidengiama dušo erdvė, kuri prisideda prie bendro vonios kambario ploto. Atidengtas plotas gali būti naudojama kaip bendra vonios kambario erdvė, tai ypač aktualu labai mažuose vonios kambariuose.

# Jaukumas ir prabangos pojūtis
Vonios kambaryje tai vienos iš pagrindinių savybių, kodėl mūsų klientai taip mėgsta dušo užuolaidas. „Deco Home“ dušo ar vonios užuolaidos siuvamos iš storo, gražaus ir prabangiai atrodančio audinio. Kuris netik suteiks jaukumo vonios kambariui, bet ir jį papuoš.

# Spalvų įvairovė
Audinių spalvų pasirinkimas suteiks galimybę eksperimentuoti, derinti ir kitaip kurti savo išskirtinį vonios kambario interjerą.

Iš ko ir kaip DECO HOME salone siuvamos dušo užuolaidas? Prieš tai reikėtų paminėti, jog šis salonas skaičiuoja virš 1200 pasiūtų individualių dušo ar vonios užuolaidų! Skaičius gal ir nėra labai įspūdingas, bet įvertinus, kad tai ne masinė gamyba, jis įgauna šiokią tokią reikšmę. Prieš siuvant kiekvieną dušo ar vonios užuolaidą, jos detales individualiai aptariamos su klientu. DECO HOME dušo ir vonios užuolaidos (https://dhome.lt/produkto-kategorija/duso-uzuolaidos-ir-karnizai/duso-uzuolaidos-ir-vonios-uzuolaidos/). Užuolaidos siuvamos iš storo, impregnuoto audinio (100% poliesteris). Jis pats savaime yra sunkus, nepaisant to papildomai įsiuvami svareliai, kurie ne tik papildomai pasunkina užuolaidą, bet ir paryškina jos klostuotą, klasikinį kritimą. Audinys yra nepralaidus vandeniui, paprastai prižiūrimas ir skalbiamas. Prausiantis duše ar vonioje, užuolaidos nekimba prie kūno, nejuda cirkuliuojant šaltam ir šiltam orui vonios kambaryje. DECO HOME klientai tiek privatūs namų ūkiai, tiek komercinės paskirties objektai – viešbučiai, svečių namai, gydyklos, sanatorijos. Užsukite į saloną DECO HOME atsinaujinti savo vonios kambario! Sukaupta didelė patirtis siūvant dušo ir vonios užuolaidas, leist atrasti geriausią ir gražiausią sprendimą Jūsų dušui ar voniai!

KITI ĮRAŠAI