Ar tiesa, kad vanduo gražioje taurėje skanesnis?

2022.08.03


 

DESIGN+ salon plati pasiūla stilingų taurių ir stiklinių

 

Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas ieško savo stalui stilingų taurių, stiklinių ar nori rasti universalią dovaną – taurių rinkinius, tinkančus įvairiomis progomis – tiek paprastiems gimtadieniams, tiek jubiliejams ar vestuvėms. Asortimentą galima išvysti ir internete: https://designplus.lt/indai/taures-stiklines.html

Trokštantiems vientiso stalo vaizdo, salone prie pasirinktų taurių bei stiklinių bus galima prisiderinti grafinus ar ąsočius vandeniui bei vynui, o tauriesiems gėrimams – išskirtinius dekanterius: https://designplus.lt/indai/asociai-grafinai-gertuves.html.

Stilingam stalo užbaigimui bus pasiūlyti ir kibirėliai šampano ar vyno buteliams šaldyti, indai šaldytam ledui sudėti, vyno butelių stovai, kamščiatraukiai bei kiti gėrimams serviruoti skirti indai bei aksesuarai: https://designplus.lt/aksesuarai/aksesuarai-vynui.html.

Skandinaviško stiliaus stiklo ir krištolo gaminius salone reprezentuoja tokie žinomi danų gamintojai kaip „Eva Solo“ ir „Holme Gaard“, o senąsias švedų stiklo gamybos tradicijas pristato „Kosta Boda“ bei „Orrefors“. Šių kompanijų taurės ir stiklinės yra minimalistinio stiliaus, storo stiklo, daug dėmesio skiriama stiklo kūrėjų braižui, o dalis produkcijos vis dabar gaminama rankiniu būdu, t.y. pučiant stiklą burna, todėl tokie gaminiai yra unikalūs ir vienetiniai.

Ieškantiems elegancijos pojūčio, verta rinktis garsios britų kompanijos „LSA International“ klasikinius gaminius iš stiklo, o norintiems išsiskirti - progresyvios ir veržlios turkų kompanijos „NUDE“ produktus. Pastaroji kompanija garsėja labai plačiu asortimentu, išskirtine kokybe, drąsiais dizaino sprendimais ir solidžia tarptautinių apdovanojimų kolekcija.

Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.

KITI ĮRAŠAI