Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Rytoj nuo 10 val.

Apie mus

Pirmasis aukštas
Salonuose
Salonuose
Paroda "Menas namams"
Paroda "Menas namams"
Seminarai interjero dizaineriams
Kalėdinės vaišės
Kalėdų renginiai
"Dizaino savaitės" renginiai

„Domus galerija” - didžiausias Lietuvoje ir Baltijos šalyse specializuotas baldų ir interjero prekybos centras. Jis išsiskiria stilingumu ir garsių, pasaulyje pripažintų gamintojų prekių asortimentu. Unikalus, nes turi savitą formatą - atspindi naujausias mados ir technologijų tendencijas. Daiktai ir sprendimai čia su idėja!

Galerijoje prekiauja verslininkai, kuriems jų darbas yra ir gyvenimo aistra. Apie baldus ir interjerą jie žino daugiau, nei pirkėjas gali paklausti.

Tai ne tik prekybos, bet ir intelektualaus bendravimo, kūrybos centras, saviraiškos erdvė. Joje gera būti, ilsėtis, bendrauti, atrasti, pasisemti įkvėpimo. Susitikimuose ir seminaruose interjero dizaino profesionalai, menininkai atskleidžia naujus šiuolaikinio gyvenimo būdo ir kasdienio bendravimo kultūros pustonius.

Interjero centre veikia Meno galerija. Joje eksponuojami dailės, grafikos ir skulptūros darbai, kuriuos galima įsigyti. Namų interjerą jie praturtins gyva kūrybine energija.

„Domus galerija” - savo istoriją ir prasmę turintis prekybinis vardas, reiškiantis originalumą bei tikrą stiliaus ir kokybės dvasią. Tai laiko, žinių ir patirties nugludintų vertybių namai.

"Domus galerijoje" galite išsirinkti viską savo namų interjerui, pas mus įsikūrę daugiau nei 60 salonų:


  • 27 baldų salonai
  • 3 šviestuvų salonai
  • 9 vonios kambario įrangos salonai
  • 9 tekstilės ir dekoravimo salonai
  • 14 apdailos (grindų, plytelių, durų, laiptų ir kitų įrengimų) salonai
  • 1 meno galerija

"Domus galerijoje" taip pat veikia bankas, restoranas, siūlomos įvairios paslaugos - nuo atskirų erdvių iki viso būsto interjero projektavimo.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku