DESIGN+ salonas pristato įspūdingą gegužės akciją sofoms

Akcija galioja 2022.05.03 - 2022.05.31


Įsigykite savo svajonių sofą išskirtinių aksesuarų ir baldų salone DESIGN+! Tik gegužės mėnesį ekspozicinėms suomiškoms „Bellus“ sofoms bus taikoma iki -15%, o naujų sofų (taip pat ir fotelių ar pufų) užsakymams net -15% nuolaida. Pasirinkimas labai platus tiek modelių ir dydžių, tiek audinių ir spalvų atžvilgiu. Pasižvalgyti po dalį asortimento galima ir  https://designplus.lt/baldai/sofos.html, bet raginame klientus, dizainerius ir architektus atvykti į saloną ir viską pamatyti gyvai bei gauti profesionalią specialistų konsultaciją. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.

Baldų kompanija „Bellus“  https://designplus.lt/shop-by-brand/bellus buvo įkurta 1997 metais siekiant sukurti modernius, kokybiškus ir jaukumo atmosferą namuose kuriančius baldus. Nepriekaištingas skandinaviškas dizainas ir šiaurietiškas komfortas – tai šios kompanijos moto, kuriuo vadovaujasi Heikki Toropainen ir Bror Bojie, vieni iš pirmaujančių baldų dizainerių Skandinavijoje. „Dizainas ir kokybė yra mūsų veiklos pagrindas. Mūsų paveldas yra skandinaviškas, su šiaurietišku atspalviu, kuris matomas visame mūsų dizaino portfelyje“, – teigia „Bellus“ dizaineriai.

Norėdami sofas apžiūrėti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32.

 https://www.domusgalerija.lt/lt/salonas/design

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais