Prekybos centras Lapkričio 2d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

DESIGN+ salone - originalių daniškų „UMAGE“ šviestuvų išpardavimas

UMAGE bronzos spalvos šviestuvo gaubtas CONIA. Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 89.00 EUR - 40% = 53.00 Eur.
UMAGE bronzos spalvos šviestuvo gaubtas CLAVA. Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 189.00 Eur - 40% = 113.00 Eur.
UMAGE sidabro spalvos šviestuvo gaubtas CLAVA. Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 189.00 EUR - 40% = 113.00 Eur.
UMAGE bronzos spalvos šviestuvo gaubtas CLAVA (mažas). Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 109.00 Eur - 50% = 55.00 Eur.
UMAGE aukso spalvos šviestuvo gaubtas CLAVA. Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 189.00 Eur - 40% = 113.00 EUR
UMAGE baltos spalvos šviestuvo gaubtas CLAVA (mažas). Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 109.00 Eur - 50% = 55.00 Eur.
UMAGE mėlynos spalvos šviestuvo gaubtas ALUVIA. Umage produktai – tai kruopščiai suprojektuoti ir pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų daniški šviestuvai už prieinamą kainą. Gamintojas: Umage. Kaina: 299.00 Eur - 40% = 179.00 Eur.
Pakraunamas vidaus/lauko šviestuvas BLOMUS. "Šio šviestuvo konstrukciją sudaro milteliniu būdu dažytas nerūdijantis plienas, aliuminis ir pakraunama LED lemputė matinio plastiko gaubte. Atskirai yra LED lumputės pakrovimo stotelė su USB laidu. Pakrautas šviestuvas veikia nuo 8 iki 16 valandų, jį įjungti galima palietus šviestuvo gaubtą. Šviesa gali degti dviem lygiais - intensyviai ir mažiau intensyviau. Dėka pakraunamo šviestuvo mechanizmo, šis šviestuvas yra mobilus - galite jį nešiotis kur Jums patogu, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Taip pat šio šviestuvo gaubtą galima nuimti nuo koto ir apvertus jį tiesiog padėti kur Jums patogu (taigi pastatomą šviestuvą galima naudoti dviem būdais) ir dar kiekvienas šviestuvas turi pakabinimo laidą, todėl nuimtą gaubtą Jūs galite pakabinti ir taip apšviesti dar daugiau erdvių". Gamintojas: Blomus. Kaina: 199.00 Eur - 50% = 99.00 Eur.

DESIGN+ salone - originalių daniškų „UMAGE“ šviestuvų išpardavimas

Išskirtinių šviestuvų gamintojas iš Danijos „UMAGE“ garsėja savo šiuolaikiškais sprendimais,  originaliomis formomis ir netikėtais medžiagų deriniais. Tai modernaus ir novatoriško kliento pasirinkimas!

DESIGN+ salone dabar vyksta ankstesnio sezono šviestuvų išpardavimas, kurio metu atrinktiems šviestuvų modeliams taikoma net -40% arba -50% nuolaida. Kviečiame paskubėti, nes šviestuvų kiekis – ribotas!

Kad namų interjeras atrodytų išbaigtas ir vientisas, šis gamintojas dar siūlo ir baldų kolekciją, kurią irgi išvysite DESIGN+ salone pirmame „Domus galerijos“ aukšte.

Šią akciją rasite salone: 

DESIGN+ http://www.designplus.lt/akcijos.html

Akcija galioja iki: 
2020-11-30
Šią akciją rasite salone: 
info@designplus.lt
+370 699 84511
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku