Время работы

понедельник: 10-19
вторник: 10-19
среда: 10-19
четверг: 10-19
пятница: 10-19
суббота: 10-18
воскресенье: -
Сегодня не работаем

KVIEČIAME į paskaitą "Pažangios funkcijos bei miego technologija modernioje lovoje"

2019-04-01

Kviečiame, visus norinčius, išgirsti aktualiausią informaciją apie naujausias technologijas šiuolaikinėje miegamojo lovoje.

Balandžio 11 d. 15 val., "Tempur" salonas.

Kalbėsime apie:
1.Tempur - tobulo miego anatomija;
2.Bside - pavasariu kvepianti kolekcija;
3.Ergomotion - pažangios funkcijos reguliuojamose lovose.

Lektoriai:
Pardavimų vadovė Tempur Baltic- Natalija Petrauskienė ir Ergomotion pardavimų vadybininkė Joana Kondrotienė.

Užsiregistruoti renginiui galite čia https://www.facebook.com/events/2129626337153508/

Miegas yra gyvybiškai svarbus mūsų sveikatai ir gerovei, tai kodėl nesuteikus sau geriausio miego galimybės? Visame pasaulyje TEMPUR savininkai dėl unikalių TEMPUR medžiagos savybių mėgaujasi geriausiu nakties miegu. Medžiaga švelniai prisitaiko prie jūsų kūno kontūrų, suteikdama puikų balansą tarp visiško komforto ir puikios kūno atramos. Kviečiame sužinoti daugiau apie šią išskirtinę technologiją.

Ergomotion - tai lova, kuri prisiderina prie Jūsų gyvenimo įpročių. Leiskite laiką kartu, miegokite, skaitykite, dirbkite kompiuteriu, žiūrėkite televizorių, mėgaukitės atpalaiduojančiu vibro masažu ir tai dar ne visi Ergomotion lovos privalumai. Sudomino? Atvykite ir sužinokite daugiau apie šias unikalias lovas. 
Šią idėją rasite salonuose

domus@tempurlietuva.lt
+370 699 73654
НАСЛАЖДАЙТЕСЬ КАЧЕСТВЕННЫМ СНОМ!TEMPUR® – это вискоэластичный термочувствительный материал с открытыми ячейками, который точно адаптируется к изгибам тела, обеспечивая...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku