Prekybos centras Liepos 6d nedirbs.

Время работы

понедельник: 10-19
вторник: 10-19
среда: 10-19
четверг: 10-19
пятница: 10-19
суббота: 10-16
воскресенье: -
Сегодня с 10 час.

DESIGN+ salonas pristato rankų darbo žaisliukus iš Italijos!

Rankų darbo žaisliukai
Rankų darbo žaisliukai
Rankų darbo žaisliukai
2019-11-04

DESIGN+ saloną jau pasiekė trys rankų darbo žaisliukų kolekcijos iš italų kompanijos „Alessi“. Pagrindinė – porcelianinių eglutės žaisliukų kolekcija „Faberjori“ yra sukurta garsaus dizainerio Marcello Jori. Jis įkvėpimo sėmėsi iš Peterio Carl Fabergé Rusijos carui 1885-1917 metais sukurtų Fabergé kiaušinių, kurių kiekvienas buvo ypatingas juvelyrikos meno kūrinys. Fabergé kiaušiniai liudijo aukštą meistrystę, atidumą detalėms ir aistrą dekoravimui. Dizainerio Marcello Jori sukurta porcelianinių žaisliukų kolekcija atkartoja šias tradicijas, tik šį kartą porceliane ir Kalėdų tematikoje. Kolekcija tęstinė, ją jau sudaro 17 skirtingų kolekcinių žaisliukų.

Pūsto stiklo kolekciją „Dressed For X-mas“ sukūrė kitas žymus dizaineris Marcel Wanders. Kurdamas kolekciją  dizaineris norėjo atkartoti tradicinių žaisliukų formas, suteikdamas jiems estetiškai švarų įvaizdį, todėl jų nemargino, o dailino tik viena spalva. Puošnumo jiems suteikia sidabrinis žaisliukų paviršius, kuris lyg veidrodis atspindi aplinką. Visą kolekciją sudaro keturi žaisliukai: burbulas, lašelis, varpelis ir eglutė. Šis garsus dizaineris sukūrė ir tapytų porcelianinių žaisliukų-varpelių kolekciją „Holy Family“, kurioje žaisliukus galima ne tik pakabinti, bet ir pastatyti, o pageidaujant – iš šių teminių žaisliukų-varpelių sudėlioti netgi visą prakartėlę.

Visi eglutės žaisliukai supakuoti į dovanines dėžutes, jie apsaugoti nuo dūžių ir juos drąsiai galima transportuoti. Tai išskirtinė dovana, o ypač tiems, kas turi aistrą kolekcionuoti eglutės žaisliukus! Žaisliukų kaina nuo 22.00 € iki 42.00 €.

Šią idėją rasite salonuose

info@designplus.lt
+370 699 84511
Салон DESIGN+ представляет интерьерные аксессуары самых известных европейских компаний и скандинавскую мебель, известную своим минимализмом, функциональностью и качеством. Современнoe и стильнoe...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku