DESIGN+ salone – kažkas mielo Meilės dienai!

2024.01.29

Artėjant šv. Valentino dienai norime pasufleruoti Jums, mūsų pirkėjai, ką žavaus, įspūdingo ir efektingo savo mylimam žmogui galite rasti DESIGN+ salone ir internetinėje parduotuvėje.

Visų pirma kviečiame Jus atkreipti dėmesį į jaukių dekoracijų ir laikrodžių segmentą: https://designplus.lt/aksesuarai/dekoratyvines-figureles.html 

Jus tikrai sužavės Danijos kūrėjo „Kay Bojesen“ medinės dekoracijos–žaislai, tarp kurių ypač šiai dienai tinkantys įvairiaspalviai paukščiai ir paukščių porelės. „Bjørn Wiinblad“ vazelės su moterų veidais bus puiki dovana romantiškai sielai, o tiems, kam artimesni krištolo dirbiniai – galima rinktis iš plataus „Nude Glass“ asortimento. Na o garsiosios šveicarų kompanijos „VITRA“ dizainerių sukurtos skulptūrėlės ir dekoratyvios pagalvėlės jau yra tapusios modernaus dizaino simboliais, o kiekvienas „VITRA“ laikrodis su kvarciniu mechanizmu – lyg atskiras meno kūrinys!

Meilės dienai rekomenduojame ir išties kai ką išskirtinio – ore levituojančius aksesuarus: lemputes, vazonėlius ir meditacinius kamuoliukus iš Švedijos kompanijos „Flyte“. Šiuose aksesuaruose susijungia estetika ir technologijos, tai puiki dovana prabangą ir unikalų stilių mėgstantiems stiliaus gurmanams: https://designplus.lt/aksesuarai/levituojantys-aksesuarai.html

Ši įsimylėjėlių diena neįsivaizduojama ir be romantiškos vakarienės. Kad stalas būtų efektingas, rekomenduojame išskirtinius vyno aksesuarus: https://designplus.lt/aksesuarai/aksesuarai-vynui.html. Taip pat ir ypač stilingas taures bei stiklines: https://designplus.lt/indai/taures-stiklines.html.

Na ir kaip visi žinome, meilės spalva yra raudona, tad dar kviečiame pasižvalgyti po raudonų ir rausvų mūsų interjero aksesuarų asortimentą čia: https://designplus.lt/instantsearch/result/?q=raudona+rausva.

Švęskite įspūdingai ir būkite pasveikinti efektingai!

Norėdami minimus interjero aksesuarus apžiūrėti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais