DESIGN+ salonas pristato 100 metų švenčiantį interjero aksesuarų gamintoją „Alessi“

2021.10.11

DESIGN+ salonas pristato 100 metų švenčiantį interjero aksesuarų gamintoją „Alessi“

Italų dizaino virtuozai „Alessi“ švenčia 100 metų jubiliejų! Pasilepinkite patys ar pradžiuginkite kitus – įsigykite jų gaminių iš specialios riboto tiražo kolekcijos.

„Alessi“ padės sukurti ypatingą šventinę nuotaiką net ir paprastą dieną, nes jų originalūs interjero aksesuarai – tai kokybės ir prabangos dvelksmas Jūsų namuose. Kompanija įkurta dar 1921 metais ir garsi visame Pasaulyje savo ikoniniais dizaino objektais, kurie puikuojasi šiuolaikinio meno muziejuose ir tampa įkvėpimu ištisos dizainerių kartoms.

Švęsdami 100 metų kompanijos jubiliejų, „Alessi“ išleido šventinę riboto tiražo „Vertybių kolekciją“ (angl. „Values Collection“), kurią kas kelis mėnesius papildo vis naujais gaminiais. Šiai kolekcijai prilauso įvairūs objektai: dekoratyviniai dubenys, kavinukai, virduliai, kamščiatraukiai ar net šiuolaikinio meno kūriniai. Šiuos gaminius rasite DESIGN+ salone, kuris didžiuojasi galėdamas pristatyti tokią išskirtinę produkciją. Taip pat juos galite rasti apsilankę ir salono internetinėje parduotuvėje: https://designplus.lt/shop-by-brand/alessi 

„Alessi“ kompaniją garsina tokie dizaineriai kaip Marcel Wanders, Jasper Morrison, Aldo Rossi, Michael Graves, Paolo Pagani, Lluis Clotet, Claudia Raimondo, Philippe Starck, Michele De Lucchi, Stefano Giovannoni, Ettore Sottsass ir kt.

Design+ kontaktai:

+370 699 84511

info@designplus.lt


KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais