Barselona living Kalėdų namams ir dovanų rekomendacijos

2022.11.17

Ieškote išskirtinio dizaino stalo, kėdės, šviestuvo? Tad Barselona living rekomendacijos Jums tikrai padės rasti.

Kalėdų namams rekomendacijos:

Sofa Sancal TipToe Švarių, išgrynintų linijų sofa TipToe išsiskiria savo modernumu. Sofos dizainas yra paremtas paprastumo ir funkcionalumo filosofija. Plonos baldo kojelės suteikė šiai sofai pavadinimą (TipToe – ant pirštų galiukų, pasistiebus). Tai modelis, kuris yra subtilus, lengvas ir paslankus, lyg sofa tipentų po svetainę. Sofa taip pat yra neišvengiamai jauki. Išanalizuotas sofos gylis, modulių įvairovė ir porankių pasirinkimas leidžia ją pritaikyti įvariose erdvėse. Pagalvių užpildo derinys – Memory poliuretanas su papildomu pluoštu – paverčia šią sofą vienu patogiausiu gamintojo Sancal turimų produktų. Pasirinkus itin gilų sofos modulį arba gultą, galima tiesiog pasinerti į išsklaidytas pagalvėles.

Matmenys: platus pasirinkimas
Apdaila: platus gobelenų, natūralios ir sintetinės odos pasirinkimas | kojelės - varinės arba grafito
Nuo 3 203 Eur
Sofa Joquer Silence SILENCE sofa išsiskiria simplistika, aiškiomis formomis bei ramia tapatybe, pasiūlo dosnų sėdimąjį paviršių bei nepakartojamą komfortą. Sofos konstrukciją sudaro dažyto plieno rėmas bei stiklo pluoštu sutvirtintos lentjuostės. Minkštąją dalį suformuoja įvairaus tankio porolonas bei papildomos atraminės pagalvės. Sofos užvalkalai yra nuvelkami, tad lengvai prižiūrimi ar esant poreikiui keičiami. SILENCE modelio variantai siūlo ir integruotus praktiškus aksesuarus: papildoma daiktų saugojimo ertmę, apšvietimą bei USB jungtis. Galimi įvairūs dydžiai bei komplektacijos leidžia idealiai pritaikyti baldą erdvėje, o platus audinių/ odos spektras atveria neišsiamiamas personalizavimo galimybes.

Matmenys: Galimi įvairūs dydžiai
Apdaila: Platus audinių pasirinkimas, kojos - dažytas metalas, ąžuolo detalės
Nuo 6 473 Eur
Fotelis Sancal Tortuga Sustingęs laikas... TORTUGA išvertus iš ispanų kalbos reiškia vėžlys. Pavadinimas puikiai atspindi fotelio idėją - laikas sulėtėja atsisėdus į fotelį, tarsi į vėžlio kiautą. Taip gera, jog niekur nesinori kilti. Šeimą sudaro fotelis aukšta nugarine dalimi, fotelis žema nugarine dalimi, pakojis ir stalelis.

Matmenys: A: 73|43,5 cm, P: 86 cm, G: 82 cm; A: 109|43,5 cm, P: 86 cm, G: 82 cm.
Apdaila: platus gobelenų pasirinkimas | kojelės - juoda spalva dažytas plienas kombinuotas su beicuoto uosio detalėmis
Nuo 1 647 Eur
Fotelis Andreu World Nuez Lounge Bio Mažais žingsneliais, bet tik į priekį. Ispanų dizainerės Patricia Urquiola sukurtas NEUZ LOUNGE BIO įkūnija mažus, bet ryžtingus dizaino pasaulio žingsnius tvarumo link. Šio fotelio išorinis kiautas yra gaminamas iš 100% organinės kilmės, biologiškai skaidomo ir kompostuojamo termo polimero. Visos baldo detalės, jo gyvavimo ciklo pabaigoje gali būti lengvai atskiriamos viena nuo kitos ir atitinkamai perdirbamos. Skirtą karaliauti šiuolaikinėse poilsio erdvėse, NEUZ LOUNGE BIO fotelio dizainą charakterizuoja trijų dimensijų gaubiantis apvalkalas, dosnaus dydžio baldui dovanojantis popieriaus plonumo įvaizdį.

Matmenys: uosio arba aliuminio bazė, Bio termopolimero apvalkalas, audiniai/eko oda/natūrali oda
Apdaila: plotis 86 cm | gylis 80,5 cm | aukštis 102 cm | sėdėjimo aukštis 43,5 cm | porankių aukštis 58 cm
Nuo 2 450 Eur
Fotelis Sancal Remnant REMNANT dizainas kviečia persikelti į realias skulptoriaus dirbtuves. Įsivaizduokime, specialias liejimo formas ir jose užgimstantį naują kūrinį – sofą CORE. Kas nutinka su liejimo formomis, kurios taip tobulai davė pradžią trimatei baldo apimčiai. Ir kas nutiktų, jei tos pagalbinės formos taip pat galėtų tapti ekspozicijos dalimi? Vedini filosofinių pasvarstymų, Note Design Studio, sugeba visiškai naujai pateikti tokį archetipinį produktą kaip sofa. Ir iš tiesų techniškai itin sudėtinga konstrukcija įgyvendina nežemiškai lengvą, drąsų ir modernų REMNANT siluetą, suteikianti teisę gyvuoti ne tik pagrindiniam kūriniui, bet ir kūrybiniame procese užgimusiems „likučiams“. Kaip sako patys kūrėjai: „Minimali materija, kurianti maksimalią išraišką“. REMNANT ARMCHAIR žavi erdviu stotu ir pusę apskritimo brėžiančiu siluetu. Elegantiškas išorinis dygsniavimas suteikia baldui vizualų ritmą, skulptūriškas apimtis ir avangardo dvasia alsuojantį charakterį.

Matmenys: A: 42|73 cm, P: 108 cm, G: 85 cm
Apdaila: Galimos įvairios apdailos
Nuo 2 926 Eur
Stalas Stua Lau
Paprastumas, nepavaldus laikui dizainas ir atidumas detalėms. Stalo eleganciją ir grakštumą pabrėžia aiškios ir tikslios linijos pereinančios į plastiškus sujungimus. Lau serijoje: apvalūs stalai, stačiakampiai stalai ir konsolė. Dideli stačiakampiai stalai turi metalinius stalviršių sutvirtinimus, kurie dengiami faneruote. Stalo kojos prie stalviršio jungiamos metalinėmis detalėmis. Stalviršiai gaminami iš mdf ir dengiami uosio faneruote, kojos iš uosio masyvo.

Matmenys: apvalūs: D-90, 100, 110, 120 cm | stačiakampiai: 90x180, 100x240cm | konsolė 40x110 cm | visų Lau serijos stalų aukštis 73
Apdaila: natūrali uosio arba beicuota balta, juoda arba pilka spalva
Nuo 1 014 Eur
Stalas Miniforms Barry Intriguojanti BARRY stalo forma, kinta priklausomai nuo įžvalgos rakurso. Žaisminga tūrių bei svorių iliuzija kviečia iš arčiau patyrinėti šį baldą, prisėsti, patikrinti ranka ir įsitikinti, kad tai ką matome iš tiesų yra tai, kas stovi priešais mus. Vizualus, su kortų nameliu palyginamas trapumas – išskirtinė šio stalo savybė, kurią dizaineris Alain Gilles įgyvendina varijuodamas kampais, ir vertikaliais konstrukcijų linkiais. Svetingai įgaubtos plono metalo lakšto kojos bei gilia briauna nurėžtas stalviršis transliuoja ne tik ypatingai šiltą, tačiau elegantišką BARRY charakterį. Gausus galimų apdailų pasirinkimas baigiąmąjį dizaino žodį suteikia klientui bei erdvei, kurioje BARRY neabejotinai taps traukos bei dėmesio centru.

Matmenys: 200x100x75H | 240x100x75H | 300x100x75H cm
Apdaila: bazė: lakuotas metalas | stalviršis: riešuto, ąžuolo, uosio faneruotė, keramika, marmuras
Nuo 3 854 Eur
Staliukas Stua Solapa Skirtingi dydžiai ir aukščiai leidžia sukurti jaukią stalelių kompoziciją, tereikia išsirinkti spalvinius derinius.

Matmenys: stalviršis 58x58 cm/ 38x118 cm/ 58x118 cm/ 118x118 cm | kojelių aukštis 30 cm/36 cm
Apdaila: polipropileno kojelės | stalviršis - ąžuolas/riešutas/lakuotas baltai/juodas fenix laminatas
Nuo 189 Eur
Staliukas Miniforms Soda Unikalaus SODA stalelis kaip ir žmogus gimsta aukštyn kojomis sulig pirmuoju oro gūsiu, patyrusių meistrų rankose. Formuojamas stiklą pučiant burna, vientisas SODA tūris sveria net 20 kg., todėl jo gamyba patikima tik geriausiems Murano salos stiklapūčiams. Rezultatas nustebina paveikumu: masyvus, bet tuo pačiu ir perregimas, vientisas, bet tuo pačiu ir daugiasluoksnis, paprastas, tačiau ir kompleksiškas. Fizikos dėsniams paklūstanti stiklo materija sukuria neprognozuojamą, todėl kiekvieną kartą savaip unikalų produktą, žavintį ne tik jam patikėta funkcija bei forma, bet ir gamybos procese įkūnyta žmogiškosios energijos galia.

Matmenys: Ø38 x aukštis 45 cm | Ø55 x aukštis 30 cm
Apdaila: rankomis pūstas stiklas
Nuo 1 248 Eur
Pusbario kėdė Andreu World Alaya Ar ne per dažnai aukštosios kėdės tampa iššūkiu sėdint ilgėliau, priverčia mus įsitempti, sustingti? Tik ne ALYA. Nepriekaištinga šios kėdės konstrukcija dedikuojama visapusiškam sėdinčiojo komfortui. Patogiai išformuota, minkštoji dalis suteikia taip reikalingą atramą ir stabilumą, tačiau nevaržo natūralaus kūno judėjimo, leidžia saugiai keisti poziciją. Elegantiškas ir subtilus ALYA dizainas gali būti adaptuojamas renkantis iš gausios kojelių ir audinių pasiūlos.

Matmenys: plotis 49 cm | gylis 45,5 cm | aukštis 85,5 cm/ 105 cm | sėdėjimo aukštis 66 cm/ 78 cm
Apdaila: buko masyvo kojos, audiniai/oda/eko oda
Nuo 857 Eur
Šviestuvas LZF Omma Leaf Išradingas šviestuvas OMMA, tarsi medis su plazdančiais lapais, pilnais šviesos. Įspūdingame Eli Gutiérrez dizaine metalinės detalės meistriškai sujungtos su judančiais medžio lukšto lapais, kuriuos galime įsivaizduoti plevenančius švelniame vėjyje. OMMA kolekcijoje keli šviestuvų variantai: pakabinamas (su vienu, dviem, trimis ar keturiais lapais), stalinis (su vienu arba dviem lapais), toršeras ir sieninis. Kiekvienas lapas pasisuka 180º kampu, sukurdamas skirtingas apšvietimo nuotaikas. Įvairių spalvų medžio lukštas ir metalo apdaila leidžia pasirinkti kiekvienam interjerui individualiai pritaikytą OMMA variantą.

Matmenys: 106 x 44 cm / 151 x 44 cm / 204 x 44 cm | laidų ilgis iki 2,5 m
Apdaila: metalas, natūrali medžio faneruotė | įvairių spalvų pasirinkimas
Nuo 1 989 Eur
Toršeras LZF Link Ypatingo grožio medienos paviršiaus bangos. LINK šviestuvų serijoje dviejų dydžių pakabinami šviestuvai, toršeras ir modulinė pakabinamų šviestuvų sistema (žr. Link Chain).

Matmenys: A-177cm | šviesos šaltinis CFL 1 x 23w Globe, LED 1 x 14w Globe
Apdaila: natūrali faneruotė; įvairios spalvos
Nuo 1 355 Eur
Toršeras Marset Polo Floor Itin plastiškas šviestuvo judėjimas nukreipiant šviesos sklidimą ir tuo pačiu - neįtikėtinas bazės stabilumas. LED Polo serijoje pakabinamas, sieninis ir stalinis šviestuvai, bei toršeras.

Matmenys: A 117 cm
Apdaila: Dažytas aliuminis
Nuo 720 Eur
Kėdė Stua LaClasica LaClasica - nepavaldaus laikui dizaino pavyzdys, įkūnijantis geriausias kėdės gamybos ir komforto kūrimo bei nepriekaištingos formos tradicijas. Stebinantį patogumą suteikia atlošas ir puikiai suprojektuota sėdimos dalies forma. Kėdės tvirtumą ir ilgaamžiškumą užtikrina estetiška sėdimos dalies sutvirtinimo struktūra iš aliuminio. Šiemet LaClasica kolekciją papildė kėdė su porankiais.
Matmenys: gylis 50/53 cm | plotis 53/60 cm | aukštis 81 cm | sėdėjimo aukštis 45 cm | porankių aukštis 63.5 cm
Apdaila: beicuotas uosis | skirtingų spalvų pasirinkimas | aliuminio rėmas | sėdimos dalies paminkštinimas tekstilė, natūrali arba eko oda
Nuo 465 Eur
Kėdė Andreu World Adela Rex Dizainerio Philippe Starck sukurta kėdė ADELA REX – techniškai sudėtingas kūrinys. Kaip ir visi Andreu World produktai, taip ir ši kėdė yra gaminama tik iš 100% FSC® sertifikuotos medienos, kurios džiovinimo laikas ne trumpesnis nei vieneri metai, todėl lėtame gamybos procese ši materija turi galimybę atsiskleisti geriausiomis savo savybėmis. Meistriškai išformuotos natūralaus ąžuolo lukšto detalės suranda viena kitą harmoningoje visumoje, o neegzistuojantys jungiamieji elementai tik sustiprina organiška dizaino viziją. „Žmogui būtinas medis. Mūsų prigimtis reikalauja, jog mus supanti aplinka primintų organiškąją žmogaus kilmę, leistų geriau prognozuoti ateitį", – savo požiūriu pasidalina Philippe, o jautrus, drąsus ir išraiškinga ADELA REX dizainas tik įtvirtina kūrėjo poziciją.

Matmenys: plotis 56 cm | gylis 57 cm | aukštis 80 cm | sėdėjimo aukštis 44,5 cm | porankių aukštis 64,5 cm
Apdaila: ąžuolo arba riešuto lukštas, audiniai, oda, eko oda
Nuo 878 Eur
Kėdė Thonet Bentwood 210 Elegantiškoji Thonet klasika, CHAIR 210 – estetikos ir dizaino šedevras. Meistriškai išlenktas uosio masyvas suformuoja kėdės atlošo bei porankių liniją, įrėmina charakteringą šio modelio siluetą bei išskirtinį charakterį. Vos šešios skirtingos detalės dovanoja CHAIR 210 skulptūros vardo vertą pavidalą, o žmogui – patikimą ir laiko neskaičiuojantį dizainą, tobulai derantį įvairiausios stilistikos interjere. Ne veltui pats garsusis šveicarų architektas Le Corbusier be galo mėgo šį modelį ir naudojo jį daugelyje savo kuriamų interjerų, taikliai pastebėdamas, jog išskirtinė CHAIR 210 savybė – „estetinis taurumas".

Matmenys: plotis 54 cm | gylis 57 cm | aukštis 75 cm | sėdėjimo aukštis 46 cm | porankių aukštis 70 cm
Apdaila: rėmas - uosis/arba beržas | sėdimoji ir atraminė dalis - pinta/ paminkštinta audiniu/oda
Nuo 1 573 Eur
Kilimas GAN Reversible Specialiai šiai kolekcijai sukurta nauja ir sudėtinga rankų darbo technika sujungia skirtingo storio ir medžiagų siūlus, vienu metu audžiant dvi REVERSIBLE kilimo apdailas: vilnos siūlų vienoje ir lino kitoje pusėje. Vilna pasižymi aukštos kokybės tekstūra ir šiluma, tuo tarpu linas, tarsi šviežio oro gurkšnis - gaivus ir lengvas prisilietimas pėdoms karštuoju metų laiku. Puiki idėja, leidžianti Jūsų erdvei sklandžiai, patogiai ir natūraliai prisitaikyti prie metų laikų.

Matmenys: 170 x 240 cm / 200 x 300 cm
Apdaila: vilna, linas, medvilnė
Nuo 980 Eur

Kalėdų dovanų rekomendacijos:


Sofa Sancal TipToe Švarių, išgrynintų linijų sofa TipToe išsiskiria savo modernumu. Sofos dizainas yra paremtas paprastumo ir funkcionalumo filosofija. Plonos baldo kojelės suteikė šiai sofai pavadinimą (TipToe – ant pirštų galiukų, pasistiebus). Tai modelis, kuris yra subtilus, lengvas ir paslankus, lyg sofa tipentų po svetainę. Sofa taip pat yra neišvengiamai jauki. Išanalizuotas sofos gylis, modulių įvairovė ir porankių pasirinkimas leidžia ją pritaikyti įvariose erdvėse. Pagalvių užpildo derinys – Memory poliuretanas su papildomu pluoštu – paverčia šią sofą vienu patogiausiu gamintojo Sancal turimų produktų. Pasirinkus itin gilų sofos modulį arba gultą, galima tiesiog pasinerti į išsklaidytas pagalvėles.

Matmenys: platus pasirinkimas
Apdaila: platus gobelenų, natūralios ir sintetinės odos pasirinkimas | kojelės - varinės arba grafito
Nuo 4 257 Eur
Sofa Sancal Folk Komfortas - buvo pagrindinis prioritetas kuriant šią sofą. Minkštumas, atlošo aukštis ir proporcijos suteikia neįtikėtino komforto pojūtį. Du dizaino sprendimai: su atlošo linkiais arba be jų. Platus dydžių bei komponavimo variantų pasirinkimas. Pilnai nuvelkami visi tekstiliniai užvalkalai (pasirinkus odos apdailą, nuvelkamos tik pagalvės). Itin platus audinių bei odos pasirinkimas. Techniniai sprendimai, užtikrinantys neprilygstamą ilgalaikį sofos komfortą: medinė konstrukcija, sutvirtinta Nea elastiniais diržais, padengta specialios sudėties Ultracel poliuretano sluoksniu ir Fiber Dream mikropluoštu, atlošo užpildas vien iš Fiber Dream (pūkų užpildo pojūtis) užtrauktukais sutvirtinamos užvalkalų jungtys.

Matmenys: platus pasirinkimas
Apdaila: Įvairūs audiniai, natūrali arba sintetinė oda | kojelės - buko mediena natūralios, antracito, wenge arba juodos spalvos
Nuo 2 745 Eur
Komoda Punt Malmo Dizainerio Mario Ruiz sukurta komoda MALMÖ yra jau pamėgtos STOCKHOLM natūrali evoliucija. Mario dizaino filosofija „pasakyti daug naudojant mažai žodžių" – akivaizdi žiūrint į minimalistinį, tiesių linijų MALMÖ siluetą. Išgrynintos formos, žaismas aukščiais bei rafinuotomis apdailos medžiagomis kuria išskirtinį šios komodos charakterį. MALMÖ taip pat patraukia galimybe rinktis įvairias apdailas, varijuoti aukščiu bei dydžiu ir susikurti baldą pritaikytą būtent Jums ir Jūsų erdvei.

Matmenys: plotis 116 cm/173 cm/230 cm/287 cm | gylis 45.5 cm | aukštis 40.3 cm | kojelių aukštis 6 cm/17 cm/29 cm/55 cm, galimybė kabinti ant sienos
Apdaila: metalinės kojos | tonuotas/lakuotas ąžuolas, riešutas | anoduotas aliuminis | stiklas | įvairios spalvos
Nuo 2 273 Eur
Darbo stalas Punt Ernest Ispanų dizainerio Borja García sukurtas darbo stalas ERNEST – Delta 2013 apdovanojimų finalistas. Simplistinės, modernios linijos tobulai įkūnija iš praeities pasiskolintą funkcionalaus sekretero viziją, o kompaktiška forma leidžia apgyvendintį šį stalą net ir nedidelėje erdvėje. Pagamintas iš natūralios medienos, ERNEST jaukus pasirinkimas kuriant darbo vietą namų erdvėje.

Matmenys: 120 x 51 x A74/85 cm
Apdaila: ažuolas (lakuotas, beicuotas) | riešutmedis
Nuo 2 045 Eur
Kėdė Andreu World Adela Rex Dizainerio Philippe Starck sukurta kėdė ADELA REX – techniškai sudėtingas kūrinys. Kaip ir visi Andreu World produktai, taip ir ši kėdė yra gaminama tik iš 100% FSC® sertifikuotos medienos, kurios džiovinimo laikas ne trumpesnis nei vieneri metai, todėl lėtame gamybos procese ši materija turi galimybę atsiskleisti geriausiomis savo savybėmis. Meistriškai išformuotos natūralaus ąžuolo lukšto detalės suranda viena kitą harmoningoje visumoje, o neegzistuojantys jungiamieji elementai tik sustiprina organiška dizaino viziją. „Žmogui būtinas medis. Mūsų prigimtis reikalauja, jog mus supanti aplinka primintų organiškąją žmogaus kilmę, leistų geriau prognozuoti ateitį", – savo požiūriu pasidalina Philippe, o jautrus, drąsus ir išraiškinga ADELA REX dizainas tik įtvirtina kūrėjo poziciją.

Matmenys: plotis 56 cm | gylis 57 cm | aukštis 80 cm | sėdėjimo aukštis 44,5 cm | porankių aukštis 64,5 cm
Apdaila: ąžuolo arba riešuto lukštas, audiniai, oda, eko oda
Nuo 1 175 Eur
Stalas Magis Brut Dizaineris Konstantin Grcic ir gamintojas Magis švenčia lydyto plieno atgimimą su BRUT kolekcija. Kaip ir putojančio vyno rušis brut, pasižyminti sausu, rūgščiu poskoniu bei daugybe smulkių burbuliukų, taip ir BRUT kolekcijos gaminiai nėra „saldūs“, o greičiau atvirkščiai. Grubi lydyto plieno, ketaus, estetika poruojama su trapesnėmis medžiagomis: stiklu, ąžuolo faneruote bei elektra galvanizuoto ir dažyto plieno lakštais. Rizikingi sprendimai pasiteisina ir žavi kontrastuojančiais paviršiais bei skleidžiama energetine vibracija...

Matmenys: Ilgis: 205 / 260 cm | Plotis: 85 cm | Aukštis: 73 cm
Apdaila: Dažytas plienas | Ąžuolo masyvas | Akmenmedis (Iroko) | Grūdintas stiklas | Ąžuolo lukštas | Plieno plokštė
Nuo 2 590 Eur
Staliukas Andreu World Nuez Occasional Kurdama NEUZ kolekcijos istoriją, italų dizainerė Patricia Urquiola pasitelkia aiškią, tačiau išraiškingą dizaino kalbą. Šiame vizualiame pasakojime kiekvienas elementas turi savo prasmę, autentišką balsą, apčiuopiamą pavidalą, o taip pat ir vienijantį bendrą vardiklį. Varijuodama skirtingų dydžių trikoju pagrindu bei apskritimo formos stalviršiu, dizainerė konstruoja gaivų ir šiuolaikišką NEUZ stalų ir stalelių įvaizdį. NEUZ TABLE OCASSIONAL – ne išimtis. Siūlomas įvairių apdailų, jis nuostabiai užpildo nedideles erdves šalia sofos ar fotelio ir stilingai įgyvendina jam patikėtą pagalbinę misiją.

Matmenys: skersmuo 45 cm/55 cm | aukštis 45 cm/55 cm
Apdaila: uosio bazė - įvairių spalvų pasirinkimas | stalviršis - įvairių atspalvių ąžuolo faneruotė/marmuras/dirbtinis akmuo/lakuotas/solid laminatas
Nuo 617 Eur
Kėdė Capdell Concord CONCORD kolekcijos išskirtinis bruožas – horizontalios linijos, suteikiančios objektui sluoksniškumą. Įkvėpti Visatos atmosferos sluoksnių, kurie ypač gerai matomi stebint saulėlydį skrendančiame lėktuve. Galvos atrama, atlošas, sėdimoji dalis, kojelės tai dizaino pasaulio troposfera, stratosfera, mezosfera, termosfera bei egzosfera – kiekviena dedamoji turinti savąją funkciją bet giliai priklausoma nuo sekančiosios... CONCORD kolekcijoje įvairūs kėdžių variantai: valgomojo, darbo, baro ir pusbario aukščio kėdės, krėsliukai bei foteliai.

Matmenys: P: 57 cm, G: 56 cm, SA: 46 cm, A: 82 cm
Apdaila: ąžuolo/ buko masyvas, įvairūs audiniai/ oda
Nuo 715 Eur
Kėdė Sancal Tea Dizaineris José Manuel Ferrero sumažino Tea kolekcijos foteliuką iki minimumo. Gautas rezultatas - lengva ir puri kėdė su lieknomis ąžuolo arba buko masyvo kojomis. Lenkta kėdės nugarinė dalis palaiko ergonomišką laikyseną ir suteikia ypatingo komforto pojūtį.

Matmenys: A: 55|78 cm, P: 54 cm, G: 55 cm
Apdaila: platus gobelenų, natūralios ir sintetinės odos pasirinkimas | kojelės - įvairių apdailų ąžuolo arba buko mediena
Nuo 761 Eur
Staliukas Stua Meseta MESETA staliukas - tai naujasis Jon Gasca dizaino kūrinys, kuris palengvina darbą ir poilsį. Stalas su dviem puikiais paviršiais, leidžiantis dirbti bet kuriame fotelyje ar sofoje. Meseta skiriasi tuo, kad dėl savo konstrukcijos ją galima montuoti lygiagrečiai arba statmenai.
Matmenys: stalviršis 33 x 45 cm | aukštis 65,2 cm/66,2 cm
Apdaila: ąžuolas, riešutas, fenix laminatas
Nuo 237 Eur
Toršeras Marset Funiculi Šviestuvo pavadinimo inspiracija pasirinktas funikulierius, norint pabrėžti šviestuvo reguliavimo galimybę "aukštyn-žemyn". O pats šviestuvas gali būti sukamas 360º, tokiu būdu nukreipiant šviesą pageidauja kryptimi. Funiculi toršero bazė apjuosta guminiu ratu, tokiu būdu suteikiant šviestuvui stabilumo ir išvengiant "šalto" metalo ir grindų sąlyčio.
Funiculi - 1979-ais sukurto šviestuvo nauja versija, kuri dar kartą patvirtina, kad gero ir funkcionalaus dizaino gaminiai šiuolaikiškais išlieka ilgus metus.
Funiculi serijoje sieniniai, staliniai šviestuvai ir toršerai.
Apdaila: juoda, off-white balta, mėlyna, žalsva, raudona
Nuo 218 Eur
Stalinis šviestuvas Bicoca Nešiojamas šviestuvas BICOCA yra sukurtas, kad šviesa Jus lydėtų visur ir visada. Šis spalvotas šviestuvas skleidžia jaukią šviesą, kuri sušildo Jūsų namus. Priklausomai nuo šviesos intensyvumo šviestuvo energijos užtenka iki dvidešimties valandų. Baterija yra kraunama.

Matmenys: D: 14 cm, A: 22.5 cm
Apdaila: polikarbonatas su plieno jungtimis | įvairios spalvos
Nuo 209 Eur
Šviestuvas Lumina Dot DOT - vienas naujausių gamintojo LUMINA ir FOSTER+PARTNERS kūrinių. Minimalistinis šviestuvas sudaro plūduriuojančio šviesos disko įspūdį. DOT yra pagamintas iš aliuminio su pasirinktinai tonuoto plieno reflektoriumi. (Šviesos šaltinis - LED.)

Matmenys: D: 60 cm| D:80 cm| D: 110 cm
Apdaila: Baltas aliuminio gaubtas su pasirinktinai tonuotu plieno reflektoriumi
Nuo 2 275 Eur
Stalčių spintelė Magis 360 Ateities darbo aplinka pagal Konstantin Grcic. Funkcionalumas neturi būti nuobodus, todėl šio dizainerio vizitinė kortelė – griežtos linijos, išraiškingos spalvos ir netikėti medžiagiškumai ir vėl sužiba kolekcijoje 360°.

Matmenys: Plotis: 35 cm | Gylis: 42 cm | Aukštis: 72 arba 127 cm
Apdaila: blizgus ABS, poliruotas aliuminis | platus spalvų pasirinkimas
Nuo 583 Eur
Pagalvėlė Sancal C1-C4 Cushion Naujos Elena Castaño pagalvėlės yra turbūt meniškiausias jos gaminys Sancal, kurio įkvėpimui įtakos turėjo abstrakčiojo meno pradininkų Malévich ir Mondrian darbai. Pagalvėlių nugarėlės kontrastuoja su metalizuota oda arba ilgaplauke vilna.

Matmenys: 40 x 40 cm / 60 x 60 cm
Apdaila: medvilnė, metalizuota oda, lanos vilna
Nuo 79 Eur
Akustinių panelių kompozicija Sancal Beetle BEETLE (iš anglų kalbos „vabalas“) – MUT dizaino studijos kūrinys. Įkvėpta įvairiaspalvių vabalų, pritaikyta žmonių aplinkai, BEETLE tampa bet kurios erdvės akcentu. Žaismingas, o kartu ir solidus, skulptūriškas, bet tuo pačiu ir funkcionalus. BEETLE kolekciją sudaro 6 skirtingos akustinės panelės, kurios susijungia į 13 kruopščiai sudarytų kompozicijų. Gobelenų gausa bei medžio apdailos variantai leidžia žaisti ir varijuoti spalvomis bei nuotaikomis. „Mūsų tikslas – nauja kasdienių objektų išraiška“, sako MUT dizaineriai. Su BEETLE šis tikslas įgyvendintas.

Matmenys: 105 cm x 56 cm | 110 cm x 66 cm | 115 cm x 66 cm | 131 cm x 90 cm | 142 cm x 90 cm
Apdaila: įvairūs gobelenai; atrama: natūralus ąžuolas, įvairių spalvų apdaila
Nuo 1 308 Eur

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais