Prekybos centras Birželio 24d. nedirbs

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien nuo 10 val.

BARSELONA LIVING pristato gausybę naujų lauko baldų kolekcijų

BUREAURAMA pavadinimas vienija lengvus, iš aliuminio pagamintus baldus, kurių pirminė paskirtis – darbo erdvės racionalizavimas bei stilizavimas. Dinamiškas darbo būdas reikalauja dinamiškų sprendimų, kuriuos ir pasiūlo ši dizainerio Jerszy Seymour sukurta kolekcija. Simplistinės BUREAURAMA formos darniai kooperuoja su kitais erdvėje veikiančiais elementais, monochrominė išvaizda padeda įvesti vizualios tvarkos bei aiškumo. Tinkama naudoti viduje ir lauke. BUREAURAMA STOOL – tai lengva, standartinio aukščio kėdė, tiksliai atliekanti žmogaus patikėtas funkcijas.
BUREAURAMA COUNTER/ BAR STOOL BUREAURAMA pavadinimas vienija lengvus, iš aliuminio pagamintus baldus, kurių pirminė paskirtis – darbo erdvės racionalizavimas bei stilizavimas. Dinamiškas darbo būdas reikalauja dinamiškų sprendimų, kuriuos ir pasiūlo ši dizainerio Jerszy Seymour sukurta kolekcija. Simplistinės BUREAURAMA formos darniai kooperuoja su kitais erdvėje veikiančiais elementais, monochrominė išvaizda padeda įvesti vizualios tvarkos bei aiškumo. Tinkama naudoti viduje ir lauke. BUREAURAMA COUNTER/ BAR STOOL – tai lengva, pusbario arba baro aukščio kėdė, tiksliai atliekanti žmogaus patikėtas funkcijas.
2021-05-07

Jerszy Seymour

„Mano darbas yra grįstas tuo, kaip mes apgyvendiname savo planetą, o tuo pačiu ir savo mintis.” Jerszy Seymour – kanadiečių kilmės dizaineris, užaugęs UK, tačiau gyvenantis bei kuriantis Berlyne. Konceptualus kūrėjas domisi viskuo, kas susiję su žmonijos apgyvendinimu planetoje vardu Žemė. Jerszy tiki, jog dizainas padeda žmogui bendrauti su jo paties sukurta aplinka, o mus supantys objektai tarnauja kaip tam tikri kalbos simboliai. Galbūt todėl Jerszy rankose gimę funkcionalūs baldai dažnai primena spausdintinių raidžių formas, yra simboliški bei interaktyvūs.
Dizainas nėra vienintė Jerszy Seymour propaguojama disciplina. Jis taip pat kuria instaliacijas, media projektus, muzikos bei literatūros kūrinius, organizuoja įvairias meno dirbtuves. Jerszy Seymour darbus galima sutikti ir nuolatinėse garsiausių pasaulio muziejų kolekcijose.

Mūsų aplinka –> mūsų mintys –> mūsų emocijos –> BUREAURAMA!

Aplinka neginčytinai yra svarbus produktyvumo faktorius. Pasauliniu mastu kintantis darbo aplinkos identitetas neišvengiamai kreipia mūsų žvilgsnį į dizainą: juk būtent dizainas pasiūlo sprendimus ir išeitis, intuityviai reaguoja į kintančius žmogaus poreikius. 

Šį kartą Barselona Living žvilgnis krypsta į Berlyne reziduojančio kūrėjo, Jerszy Seymour bei italų gamintojo MAGIS pasiūlytus sprendimus – kolekciją BUREAURAMA. 

BUREAURAMA pavadinimas vienija lengvus, iš aliuminio pagamintus baldus, kurių pirminė paskirtis – darbo erdvės racionalizavimas bei stilizavimas. Simplistinės BUREAURAMA formos darniai kooperuoja su kitais erdvėje veikiančiais elementais, monochrominė išvaizda padeda įvesti vizualios tvarkos, aiškumo bei skaidrumo.
Grafiška BUREAURAMA išraiška kuria vizualiai lengvą, stuktūruotą erdvę, transliuoja pozityvias, su standartine darbo vieta matyt mažai susietas emocijas. Ši kolekcija – tai galimybė naujai patirti įprastus dalykus, atrasti netikėtas koloboravimo ir mobilumo galimybes. Neaukojant funkcijos. 

Mūsų aplinka –> mūsų mintys –> mūsų emocijos –> mūsų BUREAURAMA!

Jerszy Seymour –  konceptualus kūrėjas, kuris domisi viskuo, kas susiję su žmonijos apgyvendinimu planetoje vardu Žemė. Jerszy tiki, jog dizainas padeda žmogui bendrauti su jo paties sukurta aplinka, o mus supantys objektai tarnauja kaip tam tikri kalbos simboliai. Galbūt todėl Jerszy rankose gimę funkcionalūs baldai dažnai primena spausdintinių raidžių formas, yra simboliški bei interaktyvūs.

Šią idėją rasite salonuose

salonas@barselonaliving.lt
+370 699 01062
Atstovaujame: SANCAL, MARSET, PUNT, DE PADOVA, LZF LAMPS, STUA, MAGIS, ALP CARPETS, BORG, EMECO, ZIRU, DELIGHTFULL ir kt. gamintojus.
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku