Prekybos centras Liepos 6d nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

KROSNYS IR KROSNELĖS salone nauja interjero idėja – dekoratyvinis židinys

“LUMSDEN” apdaila iš balto ąžuolo. Tinka elektriniam židiniui arba ugnies dekorui.
2019-02-22

Dekoratyvinis židinys interjere vis populiarėja. Originalų, galbūt mielą, švelnų ar jaukų židinuką galima įsirengti panaudojant tik medinę apdailą, skirtą elektriniams židiniams, ir šiek tiek interjero detalių, kurias galėsite parinkti pagal savo skonį. Tai pats pigiausias židinio imitacijos variantas, leidžiantis pasireikšti jūsų fantazijai.

Tereikia išsirinkti pageidaujamą apdailą ir sugalvoti, kokius dekoro elementus joje naudosite, kas labiau tinka Jūsų interjerui ir džiugina širdį: žvakės, malkos, gėlės, smilkalai, skulptūrėlės, vazos ar knygos – turite galybę variantų!

O apdailos viršus (atbraila) - tai puiki lentynėlė foto rėmeliams, paveikslams, įvairiems suvenyrams susidėti. Artėjant šv. Kalėdoms židinį galima skoningai papuošti pakabinant ant jo kalėdinės kojinės dovanoms, girliandas, eglių šakas. 

Dar labiau interjerą pagyvins virš židinio pakabinti paveikslai, veidrodžiai, laikrodžiai. Toks židinukas puikiai derės ir vaikų kambaryje – jį galima apkrauti žaislais ar tiesiog padaryti lentynas vaikų daiktams sudėti. 

Žodžiu, židinio apdaila – tai jūsų namų grožio vizitinė kortelė ir jaukaus kampelio kūrimo pagrindas- akcentas, kuris suteikia erdvės fantazijai... 

Dažnai dekoratyviniuose židiniuose naudojami veidrodžiai, ypač su žvakėmis- tai atspindi ir pagyvina vaizdą. 

Galima užsakyti unikalias kampines apdailas. Lauksime Jūsų pageidavimų.

Dekoratyvinis židinys suteiks užmiesčio gamtos ramybės netgi didmiesčio bute, pripildys patalpą aristokratiško žavesio, prabangos, šilumos ir komforto. Skleis smilkalų ar žvakių aromatą. Tai ne tik graži, bet ir praktiška  interjero detalė, tikra atgaiva sielai po įtemtos dienos darbų !


Apdailą iš balto ąžuolo „Lumsden“ galima pamatyti židinių salone „Krosnys ir Krosnelės“ Domus Galerijoje.

Šią idėją rasite salonuose

domus@krosneles.lt
+370 698 80655
KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS. Galime Jums pasiūlyti danų, norvegų, belgų, italų, vokiečių gamintojų aukštos kokybės išskirtinio...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku