Prekybos centras Liepos 6d nedirbs.

Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: -
Šiandien iki 19 val.

Veidrodis – namų atspindys ir interjero akcentas

salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
salonas Casa Bella
2016-07-26

Jei namai – tai jūsų gyvenimo atspindys, pačius namus geriausiai reflektuoja... veidrodis! Jis gali atspindėti sodą, smagiausias jūsų gyvenimo namie akimirkas ir pačius jus. Be šio puikaus sugebėjimo, veidrodis gali kurti ir iliuzijas, bet, žinoma, tik teigiamas. Namie veidrodis atspindės šviesą ir užpildys jūsų erdvę saule, taip pat, išplės kambarį. Perskaitykite patarimus ir išsirinkite vietas, kuriose veidrodžiai atspindėtų gražiausią jūsų būsto pusę.

Veidrodis – akcentas. Veidrodis gali tapti puikiu kambario akcentu. Jis nebūtinai turi būti milžiniškas – netgi nedidelis veidrodis su storais rėmais atkreips užklydusių svečių dėmesį.

Veidrodis – drama. Lubas siekiantis veidrodis - tikras pareiškimas! Nedideliam kambariui jis atneša dramatišką efektą, kurio negali sukurti jokia kita interjero detalė.

Veidrodis – meno kūrinys. Veidrodis tai ne tik daiktas, kuris parodo jūsų, besivalančių dantis, atspindį. Jis gali tapti ir meno kūriniu. Skirtingų formų ir dydžių veidrodžius grupuokite kartu ir kurkite savo kompoziciją. Kad išvengtumte dažnai pasitaikančių stiliaus klaidų, siūlome nekabini galybės mažų veidrodėlių ant didelės sienos.

Veidrodžiai prieškambariuose. Nors veidrodžiai yra universalūs ir juos galime kabinti visur, interjero dizaineriai rekomenduoja juos naudoti tose vietose, kur dienos šviesa dingsta, kaip pvz. koridoriuose, prieškambariuose, holuose ir net valgomuosiuose. Priderinkite keletą žvakių, meno dirbinių, originalią lempą ir gausite unikalų ansamblį.

Veidrodis – specialieji efektai. Kai kurie interjero dizaineriai mano, kad derinant veidrodžius - jokios taisyklės neegzistuoja. Visgi, turėkite omenyje, kad ši detalė gali ne tik pagerinti, bet ir pabloginti interjero dizainą. Veidrodis gali sukurti „specialiuosius efektus”, atspindint tam tikrą spalvą ar vaizdą, tad pamėginkite jį pastatyti prieš savo sukurtą kompziciją arba paveikslą - gal to jūsų kambariui tik ir tetrūko?

Veidrodis – sodas viduje. Norite lauką perkelti į vidų? Papraščiausiai pastatykite sienos dydžio veidrodį priešais stiklines duris, kurios veda į sodą.

Veidrodis atspindi ir jus, ir jūsų namus, tad pagalvokite, ką norite parodyti labiausiai. O tada beliks priešais tai pastatyti veidrodį. :)

Idėjos prekės

Veidrodis ADNET

SKANDINAVIŠKI INTERJERAI
Nuo 694.00 €

Veidrodis MATCH

INTERIO
647.00 €

Veidrodis ALL SAINTS

MURESTA
800.00 €

Sieninis veidrodis ATTRACTIF

JAUKUMAS
Nuo 129.00 € iki 174.00 €

Sieninis veidrodis ROUND WALL

JAUKUMAS
Nuo 79.00 € iki 109.00 €

Veidrodis PLEASURE

INTERIO
Nuo 1 014.00 €

Šią idėją rasite salonuose

domus@senso.lt
(8 5) 268 3330
Senso – vonios kambario įrangos salonas, perteikiantis progresyvaus dizaino ir techninės minties galimybes. Lietuvoje esame vieninteliai oficialūs tokių firmų kaip Jacuzzi, Devon & Devon, Gessi...
domus@casabella.lt
+370 615 17904
Casa Bella yra vienas stambiausių itališkų baldų tiekėjų. Tai leidžia klientams pasiūlyti baldus pačiomis palankiausiomis sąlygomis, o turimas baldų asortimentas praktiškai neriboja galimybių kuriant interjerą.
domus@leja.lt
(8 5) 274 7332
Jau 14 metų Jums siūlome aukštos kokybės baldus, kurie pripildyti individualumu bei išskirtine verte.Jei ieškote stilingo posūkio nauja...

Susijusios interjero idėjos

Veidrodis gali tapti ne tik praktišku daiktu, bet ir puikiu jūsų namų aksesuaru. Kokius veidrodžius rinktis savo namų interjerui – skaitykite šiame blogo įraše....
Be to, kad yra naudojami praktiškai, veidrodžiai yra nuostabi interjero detalė. Dėl savo formų, dydžių ir stilių įvairovės jie gali suteikti kambariui didesnės erdvės pojūtį, žavingo blizgesio, elegancijos ir akį traukiančio individualumo. Dalinamės idėjomis, kaip veidrodžių pagalba paįvairinti namų interjerą. ...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku