Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien iki 19 val.

Naujausios drabužinės tendencijos: vitrina madingiausiems sezono drabužiams

2020-08-13

Drabužinė – vieta, kuriai kasdien skiriame bent dalį savo laiko. Drabužių spintose šiandien jau įprasta laikyti ne tik drabužius, batus ar patalinę, bet ir įvairius aksesuarus bei papuošalus. Šiam poreikiui augant, spintų gamintojai ne tik sumaniai kuria specialias daiktams laikyti skirtas erdves, bet ir atveria drabužinės turinį. Stiklas – šiandienos drabužių spintų mados tendencija, kuria seka toli gražu ne tik pedantiški tvarkos mylėtojai.

Dominuoja varstomos durys 

Spintų išvaizda, pojūtis ir funkcionalumas yra esminiai dalykai, į kuriuos atsižvelgia spintų gamintojai, rinkai pristatydami naujausius technologinius sprendimus ir naudojamų medžiagų įvairovę. Pasak interjero dizainerio A. Akstino, šiandienos drabužinių mados tendencijose dominuoja varstomos spintų durys, puikiai tinkančios didesnėms namų erdvėms: „Varstomos spintos tarsi šviežia atgaiva tiems, kuriems jau pabodo stumdomos, be to, būtent varstomas duris iš vizualinės pusės suprojektuoti galima charakteringiau. Varstomos spintos šiuo metu ypač dominuoja interjeruose ir greitu metu turėtų atsidurti dažniausiai naudojamų spintų mechanizmų sąraše“, – įsitikinęs A. Akstinas.


Dar viena stiliaus tendencija – stikliniai spintų fasadai, vyraujantys ir naujausiuose itališkų spintų gamintojų gaminiuose. Pasakspintų ir pertvarų su stumdomomis durimis gamintojo „Vesida“ projektų vadovo Tomo Šulžickio, šiandien naudojamos technologijos stiklinėse spintose leidžia visiškai paslėpti vyrius, todėl spintos ne tik nepraranda savo funkcionalumo, lengvai atsidaro ir švelniai užsidaro, tačiau ir leidžia mėgautis išskirtine estetika, naudoti stiklą kaip interjero elementą“.  

Stiklas – prabangai ir rafinuotumui

Pasak A. Akstino, studijos „Art Design“ įkūrėjo ir interjero idėjas namams pristatančios „Domus Galerijos“ ambasadoriaus, stikliniai spintų fasadai interjerui suteikia išskirtinio dizaino įspūdį, rafinuotos prabangos jausmą: „Stiklas spintų dizainui suteikia tam tikro gylio, prabangos ir rafinuotumo. Taip pat stiklas, kaip veidrodis, turi atspindėjimo efektą, todėl interjeras atrodo erdvesnis“.

T. Šulžickis pasakoja, kad naujausiose vartotojams pristatomose ir mados tendencijas diktuojančiose itališko dizaino spintose stiklinės detalės šiandien dominuoja ir jų stalčiuose: „Matiniai grūdinto stiklo stalčių fasadai šiandien itin populiarus sprendimas – tai sukuria švarių linijų pojūtį ir sudaro galimybę demonstruoti savo turimus papuošalus, kaklaraiščius, laikrodžius ir kitus aksesuarus. Šiuolaikinė spinta namuose – tarsi virtina madingiausiems sezono drabužiams“.

Natūralu, kad drabužinė dažnai yra ta zona, kurioje, nepaisant jos dydžio, beveik visada trūksta vietos daiktams susidėti, o palaikyti tvarką ne visuomet lengva. Tam, pasak salono „Vesida“ atstovo, spintose šiandien naudojami specialūs įdėklai.

„Tokios spintos detalės ne tik suteikia išskirtinio dizaino drabužinės zonai, bet užtikrina, kad viskam yra vieta ir viskas yra savo vietose, todėl spinta atrodo tvarkingai ir galima jaustis ramiai. Dėl šios priežasties stiklą spintų fasadams renkasi ne tik tie klientai, kurie ypatingai mėgsta tvarką – specialūs šiuolaikiniai sprendimai leidžia daiktams atsidurti savo vietose ir be baimės demonstruoti savo garderobą. Grūdintą stiklą lengva prižiūrėti – priešingai nei dažytos plokštės paviršiai, jis nesibraižo, priežiūrai pakanka turėti langų valymo priemonę bei šluostę, kuri nepalieka žymių“. 

Pasak ekspertų, šiuo metu drabužinėse taip pat dominuoja metalinės atviros konstrukcijos, integruojami šiuolaikinio dizaino elementai, tokie kaip LED apšvietimas, tamsi apdaila ir specialios lentynos.

Šią idėją rasite salonuose

vilnius@vesida.lt
(8 5) 274 1125
VESIDA – lyderė tarp spintų ir pertvarų su stumdomomis durimis gamintojų Lietuvoje, turinti didžiulę patirtį projektuojant, gaminant ir montuojant stumdomąsias...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku