Darbo laikas

Pirmadienis: 10-19
Antradienis: 10-19
Trečiadienis: 10-19
Ketvirtadienis: 10-19
Penktadienis: 10-19
Šeštadienis: 10-16
Sekmadienis: Nedirbame
Šiandien iki 19 val.

Kelionės kryptis - vonia.

2020-08-31

Planuojate įsirenginėti vonios kambarį? Puiku! Šios savaitės kelionė – vonios kambarys.  Rekomendacijomis, į ką būtina atkreipti dėmesį ir kokios šių, bei ateinančių metų tendencijos su jumis dalinasi #DOMUSAMBASADORE Rūta Jurevičienė - Ruta Ju interjero studija

Nesu ta dizainerė, kuri atkakliai įsikibus į mados vėjus ir rėmus. Esu ta,  kuri visų pirma seka žmogaus, kaip asmenybės santykį su jo namais. Suprantama: aplinka, tendencijos ir pasiūla formuoja mūsų skonį, rezultato lūkesčius, bei poreikius. Todėl, jei esate naujakurys ar pokyčių etape - tikrai verta pasidomėti, kokios dabartinės naujienos įrenginėjant vonios kambarį.

Visų pirma – harmonija, harmonija ir dar kartą harmonija. Harmonija su šeimininku, erdve, bendru gyvenamojo ploto stiliumi. Antra – vonia, nėra sanitarinis mazgas. Vonia -  jaukus, pilnavertis švaros, poilsio ar netgi SPA kambarys. 2020 - 2021 metais yra ir bus jaučiama dar stipresnė gamtos įtaka, einanti koja kojon su technologijomis, kurios padeda lengvai prisitaikyti prie žmogaus poreikių, taupyti ypač brangų laiką, palaikant higieną, bei švarą vonios kambaryje. Jei anksčiau technologijos vonios kambaryje buvo laikomos prabanga - šiomis dienomis, tai tampa norma. Šviesos technologijos, leidžiančios pagal nuotaiką keisti apšvietimo spektrą: nuo žadinančio šalto iki jaukaus šilto. Išmanieji klozetai, SPA elementai, garso kolonėles su belaidžiu valdymu. 

Vonios patalpoje išskirčiau dvi tendencijas: ypač didelio formato plytelės ar natūralus akmuo, bei smulkios nestandartinio formato plytelės. Naujiena - dažyto stiklo plokštės naudojamos sienų apdailai. Medžiagos dažniausiai matinės, išraiškingos tekstūros, lengvai valomos. Siūlau nebijoti medžio tekstūros apdailos plokščių ne tik grindims, bet ir sienoms, luboms.

Spalvinė gama - natūrali, artima gamtai. Gali būti žemyno, jūros ar tropiniai koloritai, kuriuos papildo įvairūs metalo atspalviai.  Ypatingai šlifuotos žalvario. Rečiau vario, matinė juoda. Kita vyraujanti spalvinė linija - mėlyni bei žali atspalviai, kurie taip pat savo kilme nenutolsta nuo gamtos temos.

Vis daugiau gamintojų siūlo spalvotas santechninės keramikos linijas - vonios, praustuvai, klozetai gali būti įvairiu spalvų, netgi su akmens tekstūromis.

Dažna diskusijų tema -  ką įrenginėti: dušą ar vonią. Aš sakau – abu! Žinoma, jei tai leidžia patalpos plotas ( nors dažnu atveju, net ir mažame vonios kambaryje yra būdų turėti abu prietaisus), ir jei Jūs nesate iš tų , kurie niekada niekada nesilepina gulėdami šiltoje vonioje. Kodėl? Todėl, kad dušas ir vonia, nors abu sukurti tam pačiam tikslui –  lyg iš skirtingu polių ir pakeisti vienas kito negali. Mes gyvename nuostabioje šalyje su skirtingais metų sezonais, todėl ir vandens procedūrų atsižvelgiant į metų laikus, norisi įvairių! 

Aš labai mėgstu savo nuostabiems klientams ( toks sprendimas ir mano pačios namuose) apjungti vonios ir dušo zonas į vieną: turėti dušą be sienų, bei vonią, be baimės prisitaškyti. Viskas subėga į siaurutį, ilgą lataką. O didžiausias džiaugsmas, kai vaikai po maudynių pasako: mama - tai pati geriausia vonia pasaulyje, nes galiu i valias taškytis! Pamėginkite, kitaip gyvenime niekada nenorėsite.

Kur statyti vonią - labai individualu. Laisvai pastatomos vonios - puiku, gražu, tačiau reikalauja daugiau erdvės, o ir  dažnu atveju grindinio maišytuvo, taip pat sprendimo vonios kosmetikai susidėti. Prisiglaudusios prie sienos vonios - mažiau reiklios, tačiau, reikalauja gražios apdailos, bei tinkamo komponavimo. Noriu akcentuoti -  pamirškite kampines vonias. Brangieji - jei tik yra bent menkiausia galimybė atsisakyti tokios formos vonios, būtinai taip ir padarykite. Tai tikriausiai vienintelis mano prašymas. 

Pabaigsiu primindama, kad jei vonia ramybės, poilsio ir jaukumo oaze, nepamirškime dekoro. Augalai!! Meno kūriniai, tekstilė, patogūs krėslai, mielos smulkmenos, subtilūs namų kvapai. Norint turėti gražų vonios kambarį pasistengti tikrai verta. Jis kas rytą ar vakarą "išmokės" Jums grąžą.

Šią idėją rasite salonuose

vdn@muresta.lt
+370 699 67823
„Vonios dizaino namai“ atstovauja aukštos kokybės Vakarų Europos gamintojų vonios kambario įrangą, kurią pristato žinomiausi šių dienų...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku