Working hours

Monday: 10-19
Tuesday: 10-19
Wednesday: 10-19
Thursday: 10-19
Friday: 10-19
Saturday: 10-18
Sunday: -
Tomorrow from 10

Naujos išskirtinių fototapetų kolekcijos salone DECO HOME.

Fototapetas "MUANCE 014373"
Foto tapetas "Vanilla Lime 014164"
Fototapetai "MUANCE MU11004"
Fototapetai "Muance MU11100"
"Vanilla Lime" foto tapetai 014109
Fototapetas "muance MU11010"
Foto tapetai "Vanilla Lime 014213"
Fototapetai "Muance MU11043"
Tapetai "Vanilla Lime 014221"
2019-09-13

Fototapetai, kurie verčia mus jais žavėtis! Jų raštas, unikalumas! Su šiais tapetais kurti išskirtinį namų interjerą paprasta, tereikia užklijuotį šiuos fototapetus ir Jūsų interjeras tapo stilingas ir be galo išraiškingas. Kiekvienas žmogus kurdamas savo namų interjerą nori susikurtį ramybės, jaukumo, atsipalaidavimo, poilsio ar išskirtinumo oazę, į kurią, po sunkios darbo dienos, norės pasinerti. Tokią neįtikėtiną atmosferą jūsų namų interjerui galima sukurti į pagalba pasitelkiant į madą grįžtančius fototapetus.

Ieškantys išskirtinio dizaino, subtilios ir stilingos interjero idėjos ignuoroja fototapetus, nes fototapetuose atvaizduojami vaizdai bei raštai daugumai jau pabodę ir rodosi banalūs. Jų pagalba sunku sukurti išskirtinį ir stilingą interjerą. Mūsų partneriai KT Exclusive pasuko netradiciniu keliu ir nebijodami fototapetų ne populiarumo prikelė juos antram gyvenimui! Esame sužavėti šiais fototapetais, jų raštais ir unikalumu! Su šiais tapetais kurti išskirtinį namų interjerą paprasta, tereikia užklijuotį šį tapetą ir Jūsų interjeras taps stilingas ir išraiškingas.

Naujos foto tapetų kolekcijos Vanilla Lime ir Muance! Tapetų pasirinkimas toks platus, kad su jais būtų galima sukurti daugybę įvairių interjero stilių ar tiesiog kurti stilių „miksus“, kas šiuo metu gana populiaru, nenorint prisirišti prie konkretaus ir vieningo interjero stiliaus. Šie išskirtiniai fototapetai puikiai gali būti pritaikomi tiek minimalizmo stiliui, tiek prabangiai klasikai, parinkus atitinakamą tapeto raštą, spalvas, tekstūrą bei paryškinant juos kitomis interjero detalėmis bei apšvietimu.

Prabangios klasikos intjerjeras ir fototapetai? Tikrai taip! Minėtų naujų kolekcijų foto tapetų rašto elementai gali būti dekoruoti auksu ar sidabru. Papuošiamos tik nedidelės tapeto rašto detelės, kurios pagilina ir paryškina raštą, suteikia jam gyvybės. Tai subtilu, elegantiška ir prabangu, bet neperdėta! Fototapetai taipogi gali būti užsakomi jums reikiamo dydžio, išlaikant pagrindinius rašto motyvus centre. Susikurkite savo išskirtinius namus! 

Idėjos prekės

Phototapet MUANCE

DECO HOME
From 248.00 €

Photo Wallpaper Collection VANILLA LIME

DECO HOME
From 315.00 €

Šią idėją rasite salonuose

info@dhome.lt
+370 64521815

Our experience will help you to create a distinctive style and comfort. In salon “Deco Home“ you will find: bathroom equipment (water faucets, baths, shower cabins, etc.) as well accessories for bath and home, lamps, restored antique furniture, mirrors, curtains for bathrooms... It is so good to come back home and feel that this is your catle.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku