Working hours

Monday: 10-19
Tuesday: 10-19
Wednesday: 10-19
Thursday: 10-19
Friday: 10-19
Saturday: 10-18
Sunday: -
Tomorrow from 10

KROSNYS IR KROSNELĖS salonas pristato naujausias tapetų galimybes židinių dekoravimui

Tapetai VERSILIA
Tapetai YUDASHKIN
Tapetai KASHMIR
Fototapetas MALKOS
Fototapetas
Tapetai SAN MARCO 5
2019-08-12

Yra įvairių būdų, kaip galima dekoruoti fasadinę židinio apdailos sienelę. Tam gali būti naudojamos keraminės plytelės, molio plytos, gipso kartono plokštės, metalo lakštai, medis, natūralus akmuo.  Visos šios medžiagos vertinamos dėl atsparumo ir ilgaamžiškumo, tačiau kartais norisi nebrangių, bet kokybiškų medžiagų, kurias būtų galima po kurio laiko pakeisti. Tokiam sprendimui, kaip dekoravimo priemonė, puikiausiai tinka tapetai.


Naudoti izoliuotai fasadinei židinio apdailos sienelei tapetus yra tikrai saugu, nes kai kurie tapetai yra nedegūs ir turi sertifikatus. Rekomenduojame apsaugoti tik tas židinio fasado vietas, kurios įkaista, t. y. arčiausiai židinio esančios lentynos ir rėmelių. Taip pat svarbu, kad pasirinktumėte tapetus iš patikrintų gamintojų, kurie būtų ir patikimi, ir saugūs, turi sertifikatus. Šiais laikais gamintojai dažnai lepina savo lojalius klientus nuolaidomis, tad net ir prabangius tapetus galima nusipirkti už gerą kainą. Be to, fasadinei sienelei pakaks vieno rulono, o gal užteks ir išparduodamų tapetų likučių.


Tapetai gali papildyti ir dekoratyvinio židinio grožį. Dekoratyvinio rėmo linijos išryškės, o raižiniai atrodys išskirtinai, jei vidinė siena rėmo viduje ir siena rėmo išorėje bus padengtos kontrastingų spalvų ir raštų tapetais. Kita vertus, eksperimentuojant su priešingybėmis, reikėtų paieškoti, kad net ir itin ryškūs skirtumai kažkaip susišauktų tarpusavyje arba derėtų su kitomis interjero detalėmis.


Fototapetai taip pat tinka židinio dekorui, jeigu yra pageidavimas turėti saugią ugnį gamtos fone., pvz. kalnų, miško, jūros ar panoraminio miesto fone.


Dėl plataus tapetų įvairovės bei raštų ir spalvų pasirinkimo kurti unikalią tikro arba dekoratyvinio židinio apdailą yra paprasta, tereikia žinoti savo norus. O juos pildome mes! Užsukite į „Ugnis gyvenimui“ saloną „Domus galerijoje“, Vilniuje, čia išsirinksite ne tik sau patinkantį garsiausių pasaulio gamintojų židinį, bet ir žinomų vardų aukščiausios klasės tapetus jo apdailai.

Idėjos prekės

Fototapetas 1727 (Consalnet)

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 24.00 € iki 112.00 €

Photo wallpaper 11512 (Consalnet)

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 24.00 € iki 355.00 €

Wallpaper KASHMIR

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 71.97 € iki 153.36 €

Wallpaper collection VERSACE-II

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 68.00 €

Wallpaper collection BUKHARA

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 109.00 €

Wallpaper collection VALENTIN YUDASHKIN HOME FASHION 3

KROSNYS IR KROSNELĖS
From 114.00 €

Šią idėją rasite salonuose

domus@krosneles.lt
+370 698 80655
Stoves, fireplaces and furnace High Energy Efficiency Class A + HOME. The entity is an official representative of well-known brands and leading suplliers product in the business. We have many...
Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku