SKANDINAVIŠKI INTERJERAI specialūs pasiūlymai baldams ir šviestuvams iš ekspozicijos

Akcija galioja 2023.01.20 - 2023.02.11
Stalas ANDROGYNE WOOD DINING TABLE ANDROGYNE DINING TABLE – tai ne tik nuostabus stalas Jūsų erdvėje, tai akcentas, charakteris, tai pareiškimas. Skulptūriškas ir didingas ANDROGYNE, jaunos norvegų architektės Danielle Siggerud darbas, švenčiantis formą, materiją bei patyrimų kupina bendravimą.
Apdaila: tamsiai beicuotas ąžuolo lukštas. d120 x h73 cm.
Šviestuvas ARCS SHADE ARCS – tai naujausia belgų dizainerių dueto, Muller Van Severen, šviestuvų ir interjero aksesuarų kolekcija. Šios serijos dizaino ašis tyrinėja vieno elemento, šiuo atveju, tai arka, gebėjimą keisti pavidalą multiplikacijos būdu. Pradinis elementas evoliucionuoja, įgauna erdvinę formą, o spalvų bei šviesos pagalba, ir naujas, netikėtas estetines charakteristikas.
Apdaila: veidrodiniais dažais dengtas pliebas
Kėdė REVOLT Originalusis REVOLT dizainas buvo sukurtas apie 1950-uosius dizainerio Friso Kramer, tuo metu dirbusio Ahrend kompanijoje. Ši kėdė tapo vienu labiausiai atpažįstamu dizainerio darbu, įkūnijančiu išskirtinai minimalistinį jo braižą. Šiandien, atgimusi HAY kompanijos rankose, REVOLT yra gaminama pagal originalią technologiją, tačiau į gamybą įtraukiant ir perdirbtas medžiagas.
Apdaila: ABS plastikas OCEAN ir dažytas plienas BEIGE
Stalas TS COLUMN TS kolekcijos įkvėpimo šaltinis – 30ųjų metų statybos, žymusis „The Standard“ pastatas, esantis pačioje Kopenhagos širdyje. Šiuo metu čia yra įsikūrę net trys pasaulinio lygio restoranai, bei džiazo klubas. Interjero kūrėjai – šaunusis dizainerių duetas GamFratesi, kurie pasistengė, jog kiekviena detalė ir elementas papildytų pastato architektūrą, jo istoriją bei ikoniškumą.
Apdaila: juodas Marquina marmuras | juodai dažytas plienas. d110 x h72 cm.
Rašomasis stalas ECLIPSE ECLIPSE DESK išsiskiria nuostabia formos ir materijos harmonija bei neginčijama inspiracija, kuri gimsta iš pačios gamtos širdies. Išraiškingas stalo siluetas interjero atmosferą nuospalvina teatrališkos nuotaikos užuominomis, intriguoja ir prikausto dėmesį.
Apdaila: tamsiai alyvuotas ąžuolo masyvas | dažytas plienas
Šviestuvas PAO PORTABLE PAO PORTABLE LAMP – tai naujausias kolekcijos šviestuvas. Pagamintas iš itin patvaraus polikarbonato, PAO PORTABLE taip pat žavi šiai serijai būdingu blizgiu paviršiumi bei monochromine spalvų gama. Tinkamas naudoti tiek viduje, tiek ir lauke.
Apdaila: polikarbonatas
2 Fotelių ir sofos komplektas FINN 01 FINN kolekcija žavi aiškiomis linijomis ir santūria estetika. Puikiausiai dera darbo ar susitikimų erdvėse, kuriose besimezganrys reikšmingi pokalbiai, reikalauja susikaupimo, tikslumo ir aiškumo.
Apdaila: tamsiai beicuotas ąžuolas; audinys - Ramo 162 Blue.
Sofos matmenys: ilgis 132 cm | gylis 85 cm | bendras aukštis 70 cm
Fotelio matmenys: ilgis 77 cm | gylis 85 cm | bendras aukštis 70 cm
Fotelis LET SH200 LET™ fotelis įkūnyja klasikinę vokiečių dizainerio Sebastian Herkner estetiką bei išskirtines detales. Ekspresyvios formos, kompaktiškas krėsliukas atras vietą įvairiausiose erdvėse bei kontekstuose.
Apdaila: lakuotas ąžuolas; audinys - Re-Wool 768 Light Blue
Fotelis X Remiantis originaliais eskizais bei išlikusiais darbų pavyzdžiais &Tradition kruopščiai atkūrė vieną žinomiausių Hvidt & Mølgaard darbų. Pirminę šio krėslo dizaino idėją įžiebė medinės teniso raketės konstrukcija bei daugybė eksperimentų su medžio laminavimo technikomis.
Apdaila: ąžuolas | riešutas | ratanas
Sofa INLAND Dizainerių Torbjørn Anderssen ir Espen Voll sukurta INLAND įkūnija siekį interjere apgyvendinti itin patogų, tačiau architektūriškomis savybėmis išsiskiriantį minkštąjį baldą. Erdvi, įgilinta sėdimoji dalis bei aukštesni porankiai suteikia komfortišką atramą, primena jausmus, kuriuos patiriame lietingą dieną įėję į pastato vidų: saugumas ir ramybė.
Apdaila: dažytas plienas; oda Cognac.
228 x 95,5 x h70 cm.

KITI ĮRAŠAI

Šis puslapis naudoja slapukus tam, kad užtikrintų geresnę lankytojų patirtį. Naršydami toliau, sutinkate su naudojamais slapukais. Skaityti daugiau

Sutinku su visais slapukais