Darbo laikas

Pirmadienis: -
Antradienis: -
Trečiadienis: -
Ketvirtadienis: -
Penktadienis: -
Šeštadienis: -
Sekmadienis: -
Šiandien nedirbsime

Rudens naujienos "Domus galerijoje"

2020-09-28

Atėjus gražiajam rudeniui Domus galerijos salonus papildė daiktai iš 2020 m. interjero kolekcijų. Tad visi ieškantys naujų tendencijų, išskirtinių medžiagų, formų ir kokybės ras iš ko pasirinkti. 

Taip pat norime pasidžiaugti, kad mūsų šeimą papildė keturi nauji salonai- Termopalas, Eichholtz, LIU•JO ir Home in style.

Termopalas - vienas didžiausių interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) bei baldinės furnitūros distributorius, atstovaujantis Vokietijos, Italijos, Austrijos ir Latvijos kompanijas Lietuvoje bei Baltijos šalyse. 

Eichholtz - Tai visame pasaulyje puikiai žinomas prabangos prekių ženklas.Nuo ikoniškų baldų ir šviestuvų iki rankų darbo vazų ir žvakidžių. Kompanija Eichholtz pristato itin platų asortimentą. Pasirinktas prekes pristatysime per 10-20 dienų.

Home in style - Esame baldų gamybos įmonė, kuriai kuriant patogius ir stilingus namus ar biurą svarbi kiekviena detalė. Kaip atskiras detales suvesti į stilingą ir harmoningą visumą, kaip netikėčiausią idėją paversti kokybišku rezultatu – geriausiai žino profesionalai, nes jie gyvena aistra savo profesijai ir turi neįkainojamos profesinės patirties.

Baldų salonas LIU•JO Living Collection pristato išskirtinį pasaulyje gerai žinomos Italijos kompanijos LIU•JO baldų asortimentą. Gamta, urbanistika, modernus dizainas, estetika, mada ir kokybė viename. Tai ne tik baldai, bet ir jų formų geometrijos žaismas, padedantis kurti unikalias, netikėtas ir revoliucines erdves. Interjero idėjos užgimsta galvoje, o jas įgyvendinti realybėje padeda salonas LIU•JO. Ar tai, ką sakome, yra tiesa, įsitikinti galite peržiūrėję išskirtines įmonės kolekcijas, gamtiškąją CECI EST UN CAILLOU ir miesto URBANFAN. 

BŪTINA APSILANKYTI!


Šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami naudoti slapukus galėsite patogiau naršyti mūsų svetainėje. Privatumo politika Nesutinku Sutinku